09 Şubat Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri


Abilerim bugün bomba gibiyim. Her an infilak edebilirim. Bültenler zayıf, istediğim ikramiyeleri almam için biraz daha beklemem gerekiyor gibi. Bugün en az 800-1000 verir gibi. Haydi bakalım hayırlısı. 

DEMBE

Mestan Efe, Dembe ve Neos önde buluşurken arkalarında Magic Apple ve Kuru Soğan olacaktır. Bunlardan Mestan Efe liderliği alacak, arkasına Dembe sarkacak onu da Neos takip edecektir. Son viraja doğru Dembe liderliği isterken Neos da arkasına düşecektir. Geriden de Magic Apple ve Kuru Soğan atak yapacaktır. Son metreleri kıran kırana geçecek olan koşuda Dembe aldığı liderliği son ana kadar korumayı hedeflerken diğer dört safkan da ona göz açtırmamaya gayret edecektir. 

BAŞ HÜKÜMDAR

Yarış başlar başlamaz liderliği Kardeşcan alır. Özcan geçen sefer yaptığı gibi onun ensesine dolanır. İkisi birlikte son virajı dönerler. Anayurt ve Mehtar da geride bekleyen atlar olur. Son viraj dönüldüğünde Baş Hükümdar liderliği alıp farkı açmaya başlarken geriden Anayurt ikinciliğe girmeye çalışır. Kardeşcan'la aralarında ikincilik mücadelesi başlar. Ancak bu defa Kardeşcan ona ikinciliği vermez. Baş Hükümdar 5 boy farkla kazanırken Kardeşcan ikinciliği, Anayurt da üçüncülüğü alır. Mehtar da başladığı gibi dördüncü bitirir. 

ESER-AĞAPERSEN


Eser ve Ağapersen'in önde başalayacağı yarışın mesafesinin kısa olması, bu ikisinin koşunun her yerinde mücadele içinde kalacağına işaret ediyor. Eser her zamanki gibi liderliği alırken peşinde de Ağapersen olacaktır. Bunları Mezithaber ve Turbocu takibe alırken arkalarında Alemin Kralı, onun yanında Gülenyüz, dibinde Tuğalp, biraz arkasında da Zengince şeklinde son düzlüğe çıkılacaktır. Son viraj dönüldüğünde Ağapersen, Eser'in dibine gelecek ve ikisi arasındaki çekişme başlayacaktır. Son 200 metreden sonra ise Gülenyüz ve Zengince sağlı sollu gelerek güçlü sprint atacaklardır. Dört atın son 100de çekişeceğini düşünüyorum. 1200 metrede Eser ve Ağapersen mücadeleden düşmez. 


Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri 

8.2.1.4.6.5
7.2.1.3
3.5.4.1.2
2 BAŞ HÜKÜMDAR BANKO
2.5.4.7
3.1.4.10

134.4 TL 

Yorum Gönderme

1 Yorumlar