Şifreyi çözdüm abilerim. Macera aramaya gerek yok. Bankoyu bulacaksın, teki yapıştıracaksın. Kalan ayaklarda da o gelir, bu gelmez demeden bütçen ne kadarsa döşeyeceksin. Sezonun başında ikramiye böyle bulunur. Benim gördüğüm o. Dün Fast Navy geldiğinde jeton düştü. Tezgahı böyle kuruyorlar. Görün bakın, artık neler yapıyorum. 

HORASAN

Sarperhan hem hızlı, ayağına çabuk hem de son iki koşusunu çok rahat kazandı ama bugün de burada Horasan var. Hemi de galobunda kanatlanmış. Sarperhan koşu başladığında aldığı liderliği süratli bir şekilde son viraja kadar götürürken onun izinde olup yakasından düşmeyen bir at olacak. O da Horasan. Sarperhan tam da kazandım dediğinde onun dışına dolanıp ondan sıyrılacak olan Horasan son metrelerde gerilerde kopup gelen Petrocelli'ye direnmeye çalışacak ve bunu da başaracak abilerim. 

KARA HİSAR


Yarış başlar başlamaz liderlik Dont Hesitate'e geçecektir. Hemen peşinde de Obrada olacak. Arkalarında Elfidam, onun sağrısında Over Clouds yürüyecek. Geride Kara Hisar, onun da arkasında Arkansas Soul. Dont Hesitate viraja da dinç, diri, sağlıklı girecek ama Obrada hemen yanında bitecek. Buradan sonra 200 metre boyunca ikisi birbirini tüketecek. Elfidam onlara yaklaşırken Over Clouds da aradığı yolu bulacak. Ancak bu defa da geriden Kara Hisar ataklarına başlayıp dışa açılacak. Aralardan da Arkansas Soul'un sprinti başlayacak. Kara Hisar öndeki atların dışından güçlü bir şekilde gelirken Arkansas Soul da ataklarını hızlandıracak. Sonra ne mi olacak abilerim? İkinciliğe Elfidam girecek, Arkansas Soul onu atlayamayacak. Koşuyu da Kara Hisar kazanacak. Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri 

3.2.6.1
1 HORASAN // 2.3
2.3.4.1.5
1.3.4.2
2 KARA HİSAR BANKO
8.1.2.4.6.7.5.3

44.8 TL // 134.4 TL