Dün İzmir'de bankomuzun bizi yanıltmasıyla beşte kaldık. Oldukça güvendiğim bir isim olan POETIKA'nın usta pilotuyla son 50mde yaşadığı duraksama da bizim şanssızlığımız olsa gerek. Geçmişe fazla takılmadan önümüze bakmaya devam ediyoruz. İkramiyeye uzanacağımız günler uzak değil bundan emin olun. 

Aldığım son dakika duyumu ilk ayakta RED KİT'in oldukça hazır olduğu ve kazanacağı yönünde bunu sizinle paylaşmak istiyorum. İlk tay koşusu olması beni tedirgin etse de riski bu ayakta alacağımı belirteyim. Şablonum biraz geniş durabilir ancak çizgi ile ayırdığım oyunu çatı şeklinde değerlendirip bütçenize göre kurabilirsiniz. İzmir'de Red Kit bankom. 

At yarışlarının bir kumar değil, eğlence aracı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu paylaşımlar bize keyif veriyor sizler de kendinizi üzmeden keyif alacağınız kurgularla oyununuzu oynayın. Sonra da gelip sizi bulmasını bekleyin.
Gizli eküri tahmini, altılı, at yarışı, sonuçlar, galoplar, gazeteler, bültenler, istatistikler, takı değişiklikleri ve daha fazlası için sitemize hoş geldiniz. 

İzmir at yarışı tahminlerime geçecek olursak bugün Seçkiner bir adım önde diyerek başlayabiliriz. 

WEST GROVE: Gizli Eküri Tahmini, SOLDANA'nın Tokaçoğlu ile sağladığı uyumu düşündüğümde kuponuma işaretlemem gereken ilk safkan olduğu sonucuna vardım.

DEMİRTÜTÜN: Yamaklara ait koşuda dün aynı Eküri'nin BANDIERO isimli safkanıyla sahaya çıkıp başarısız olan Galip Erduman'ın bugün gruptan da farklı olan safkanla ağır kilosuna rağmen birinciliğe yakın olduğunu düşünüyorum.

TAHİRE: İzmir'de farklı bir kimliğe bürünen safkan sürekli yükselişte olan jokeyi Barış Kurdu ile de uyum içerisinde. Mesafenin kısa oluşu ve jokeyinin sprint mesafesini iyi ayarlaması ile favorim.

BABADOĞAN: Gizli Eküri Tahmini, kalite isim MOMENTERO ile anneden kardeş olan safkanın ilk kez çıkacağı çim pistte kuma nazaran çok daha iyi bir performans ortaya koyacağına inanıyor ve ilk planda bu safkanı öneriyorum.

SEÇKİNER: Kısa ve orta mesafeli son koşuları kesinlikle gücüne ölçü alınmamalı  yatkın olduğu uzun mesafede başarılı aprantisi ile birinciliğe uzanmaması için bir sebep yok. Rakiplerinden bir adım öndedir.

ALTINBEŞİK: Tolga Yıldız idaresinde gireceği Gizli Eküri Tahmini 15 H koşuda  uygun rakipler arasında özlediği birinciliğin en güçlü adayıdır.

Gizli Eküri Tahmini, siteniz Sihirli Kantarma'da her gün düzenli olarak paylaşılmaktadır. Yazarımız yıllardır hem sosyal medya hesapları olan Facebook hem de Twitter'dan tahmin ve görüşlerini sizlere düzenli olarak ulaştırmaktadır. At yarışları Türkiye'de çok fazla insanın ilgi duyduğu ve her gün dikkatle takip ettiği bir bahis oyunudur. At koşar, baht kazanır; deyişiyle yola çıkan yarış severler kuponlarını en doğru şekilde işaretleyip kazanacak atları bulmaya ve altılı ganyanı doğru tahmin etmeye çalışmaktadır. Bu sebeple de yazarımız Gizli eküri ve diğer tahmin ve yorumcularımızın görüşlerine de ehemmiyet vererek paylaşımlarını inceler, düşüncelerini okur ve nihayetinde de kendi süzgeçlerinden geçirerek bir kurgu oluştururlar. Umarız siz de sitemizden azami ölçüde faydalanarak ikramiyeye ulaşırsınız. 

Koşudan çıkartılan MAGNIFICIENT yerine 2 numaralı BRAVE HUNTER eklenmiştir. 15.00