Bugün son ayakta Zatinur'a inancım tam. Diğer ayakları geçebilirsek son ayakta bir sıkıntı olmayacaktır. 

Elli bir buçuk kilo gibi uygun bir sıkletle start alacak olan son koşularındaki performansını beğendiğim ZATİNUR  son ayakta bugün için kuponumda banko olacak. Beşinci ayakta tercihimi sürpriz ve plase safkanlardan yana kullandım ve EBABİL ile YOLBULAN'ı işaretleyerek diğer ayaklardaki şansımı yükseltme yoluna gittim. Burada EBABİL'i biraz daha şanslı bulduğumun da altını çizmeliyim.

İlk ayakta da yeni bir şampiyon olduğuna inandığım LUXEMBURG'un küçük kuponlarda risk alınarak tek atılabileceğini düşünüyorum. Zaten Sihirbaz Karataş'ın bu taydan yana seçim yapmış olması da güvenimizi kat kat artırıyor.

Dileyenler de çatı kuponumu referans alıp tuttukları isimlerle kendi kuponlarını oluşturabilirler. Bütçenizi sarsmadan oynadığınız için teşekkür ederim.

Şansınız bol bahtınız açık olsun.


İlk ayakta HASAFET'in çıkmasının ardından 10 numaralı OLIMPOS eklenmiştir. 16.50

İkinci ayakta koşudan çıkartılan NERIA yerine 11 numara eklenmiştir. 17.40

TJK'nın başlattığı ünün ganyanı uygulaması yarışseverin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Üzerine oyun oynatılmaya başlandığı günden beri yoğun ilgi gören günün ganyanı bahsi geçtiğimiz günlerde yarış severe aldığı risk oranında para kazandırdı. Zaman zaman yarış severin tabiriyle geçilmez safkanların koştuğu günün ganyanı koşusunda bu defa Kocaeli'de ilk iki koşusunu zorlanmadan kazanan ZEYTİNBAĞI isimli tay start alıyordu. Yarış severin güven derecesi yüksek olan safkan yaklaşık olarak %80 AGF oranıyla koşuya iştirak etti.

Startın verilmesiyle ön grubun hemen gerisinde yer alan safkan düzlük üzerinde rakiplerini ekarte ederek zorlanmadan jokeyi DOĞUKAN SAV idaresinde üçüncü kez birinciliğe uzandı ve yarış severin duyduğu güveni boşa çıkarmadı.

O gün ZEYTİNBAĞI isimli safkana yaklaşık olarak 1.9 Milyon TLlik günün ganyanı bahsi oynayan yarış sever safkanın ganyanı olan 1.05'in bir buçuk katı ikramiye kazanarak 1.55 TL üzerinden tahsilat yaptı. Safkanın her oyuncuya aldığı risk üzerinden ikramiye dağıttığı söylenebilir.

Safkanı bu koşuya iyi hazırlayarak yarış severin ilgi ve güvenini boşa çıkarmayan seyisinden, antrenörüne tüm ilgililerine teşekkür ederiz.