14 Şubat Kocaeli At Yarışı Galopları


Gazete At Yarışı Tahmini Nedir?

At Yarışı Yazarları Derneği'nin yürüttüğü basın tahmin yarışması çerçevesinde yayınlanan gazete tahmini sayfamızda. Yerel ve ulusal birçok basın yayın organının düşüncelerini yansıtan altılı şablonları mevcut.

Saymak gerekirse; Hürriyet, Sözcü, Akşam, Takvim, Fotomaç, Fanatik, Milliyet, Cumhuriyet, Güneş, Posta ve Sabah gazete at yarışı tahminleri ulusal yayın organları olarak görünürken; Yeni Asır, İstanbul, Son Saat, Yenigün, Bizim Anadolu, Önce Vatan, Yeniçağrı, Antalya ve Bizim Sakarya gazete tahminleri sitemizde paylaşılan ekte yer almaktadır. 


Gazete Tahminleri Faydalı Mı?


Birçok gazetenin spor sayfalarında at yarışı bölümü yer almakla birlikte spor temalı mecmuaların kendine has at yarışı eki bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak AMK, Fotomaç ve Fanatik gösterilebilir. 

Elden ele dolaşan ve birçok kişi tarafından incelenip değerlendirilen bu görüş, yorum, analiz ve şablonlar tuttuğunda haliyle müşterek bahis sistemi üzerine kurulu altılı ikramiyesi de düşmektedir; çünkü ne kadar çok kişi başarı sağlarsa, dağıtılan paranın bölünme kat sayısı da o ölçüde artar. 

Gazete at yarışı tahminlerinin faydası ise Türkiye genel eğilimini anlamak açısından önemlidir. Çoğu zaman tüm gazete at yarışı tahminlerinin ortak kanaatle banko önerdiği safkanların kazanma olasılığı da çok yüksektir. 

Gazete at yarışı tahminlerimiz bütün iller için her gün ayrı ayrı yayınlanmaktadır. Adana, Bursa, İstanbul, Antalya, Diyarbakır, Elazığ, Şanlıurfa, İzmir, İstanbul ve Ankara gazete tahminleri için de sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın ve yazarlarımızın geniş yorumlu şablonlarındaki cazip atları da atlamayın.

Şansınız bol olsun. İyi günler dileriz.

Sihirli Kantarma Ailesi


Yorum Gönderme

0 Yorumlar