15 Şubat Gulfstream Erken Bahis Oranları
YURT DIŞI SİTELERİNİN GULFSTREAM PARK
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU23-7-51-6-4
2.KOŞU13-4-65-7-8
3.KOŞU72-1-4-39-5-8
4.KOŞU312-5-8-36-11-9-2
5.KOŞU12-6-45-3-7
6.KOŞU49-6-12-7-1410-8-2-13-11
7.KOŞU51-9-83-7-2
1. Ayak: Güne yine çok zorlu bir koşu ile başlayacağız. Sprintine geç kalmadığı hemen hemen her yarışta netice alan Reisoğlu ilk şanslı isimdir. 30 yarış koşup bunların sadece altısında tabelada yer bulamayan kaliteli isim Gümüşkesen etkili binicisi ile favoriye sert rakiptir. Bu mesafelerin etkili ismi olan Cankurtbey, inatçı karakteri ile Öncüpınar ve son olarak da bu mesafeleri seven uygun sıkletiyle çok iyi koşmasını beklediğim Dalicim yazarak ilk ayağı geçebiliriz.

2. Ayak: Deniz Mavisi ve Bella Ciao'nun sert tempolar yaparak liderlik mücadelesine tutuşacağı yarışta bu kısraklara Parapul ve Niğdeli Kız da katılarak yüksek tempolara çıkacak olan yarışta bu grubun arkasında öndeki tempoya hiç karışmadan düzlüğe gelecek olan Kind Of Blue en dış kulvardan yapacağı uzun ve etkili sprintiyle kazanan olmasını bekliyorum ve günün ilk bankosu olarak sizlere öneriyorum.

3. Ayak: Yarış hayatının ilk yarışında liderliği alıp bir anda en geri düşen ve sonlarda etkili bindirme yaparak ikincilikle ayrılan tay radarıma takılmıştı maalesef kendinden beklenen yarışları bir türlü gerçekleştiremedi ve nihayetinde el değişikliğine gidildi. Bursa ve Kocaeli'nin yolunu tutan yeni ilgilileri burada gayet tatminkar iki yarışından sonra İstanbul sentetik pistine getirdi. Bu sefer daha hazır gireceği koşuda iç start avantajı ile bir anda kendisini önde bulacak olup biraz idareli giderek geriden gelen rakiplerine cevap vermesini beklediğim Hakkak sert binicisi İbrahim Halil Ketme nezaretinde beyaz bayrak ayna yarışı yaparak kazanmasını bekliyorum ve alternatif tek adayımdır. Son yarışında starta kalmasına rağmen sonlarda etkili gelen Namzet, son zamanların en formda jokeyi Uğur Polat ile start olacak olan Kurabiye Canavarı, grubun pişkin tayı olan Türkmensoy, ilk defa koşacak olmasına rağmen yeterli hazırlıkları bulunan Badesu ve son olarak da bir Kaizbert temsilcisi ve ana baba bir kardeşleri Torosdağı ve Gün Işığı olan sürpriz yapmasını beklediğim Kamçısız yazarak bu ayağı rahat izleyebiliriz.

4. Ayak: Üç tane seri ismin yan yana geleceği bu yarışta Mirzalağa'nın numaraya çıkmasını bekliyorum ve ikincilikte Ulukız, üçüncülükte ise Sahipbey'in konumlanacağı mücadelede düzlüğe çıkılırken Ulukız'ın liderliği alarak geriden gelen Sahipbey'in tüm ataklarına cevap vererek kazanan olmasını bekliyorum ve günün ikinci bankosu olarak sizlere öneriyorum.

5. Ayak: Geldik uzun zamandır koşmasını beklediğim Akdamar'a. Yarış hayatına tatminkar bir üçüncülükle başlayan ve sonrasında çıktığı yarışı etkili ataklarıyla kazanan tay eşgal olarak çok beğenimi kazandı. Hayatının üçüncü yarışında ise Mehmet Kaya nezaretinde düzlüğe dolu kantarma çıkmasına rağmen jokeyinin bir türlü yol bulamaması sonucu adeta sprinte başlamadan yarışı altıncı olarak tamamladı. Bugün için üstünde fena sayılmayacak olan apranti Zülfikar Karabulut var. 4 - 5 konumda gidip bariyer dibini tutarak etkili sprintini düzlüğe saklaması halinde kazanmaması adına hiç bir neden yok. Günün sürprizini yapacak olan bu isim benim küçük kuponlara alternatif tek adayımdır. Son yarışı adeta gövde gösterisi yaparcasına kazanan Kayabert her ne kadar grup sert gözükse de beyaz bayrak ayna yarışı ile kazanabilir. Bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek Bahattin, grubun kaliteli ismi Çakıryusuf ve sürekli iyi koşmasını bekleyip şans verdiğim ve patlama yarışı burada olabilecek Tamerşah cezayı kesebilir.

6. Ayak: Ben bu ayakta hiç riske girmeden hepsi diyerek en cazibinin gelmesini bekleyeceğim. İlk at olarak önlerde biraz idareli gidebilirse, sonlarda teslim olmayacak Altın Kafes, burada üç yarış görüp kısa bir ara veren sonlarda sert gelecek The Flamingo, grubun en iyi derecesini elinde bulunduran Blazing Girl, ekürisinin katkısıyla iyi koşacak olan Cersei, etkili düzlük sprinti olan Analux ve son olarak da aprantisi iyi idare edebilirse günün bombasını patlatabilecek Grand Spring, sıralamam şablonda olacak. 


Ahmet Oğuz İstanbul At Yarışı Tahminleri

ÇATI KUPON

3.2.1.6.8
4 KIND OF BLUE
1 HAKKAK
1 ULUKIZ 
9 AKDAMAR 
6.5.3.4.8.13.7.2.9.11.10.12

4.2

GENİŞ KUPON

3.2.1.6.8
4 KIND OF BLUE BANKO
1.3.2.6.7.8
1 ULUKIZ BANKO 
9.8.3.2.4
6.5.3.4.8.13.7.2.9.11.10.12


Yorum Gönderme

0 Yorumlar