22 Şubat Adana İdman Pisti Programı
Kaptan altılı ganyan tahminleri, tekleri, bankoları, tüyoları
İstanbul ikinci altılıda da bir tek bir banko ile şansımızı deneyeceğiz. Maiden koşuda CAŞ-SANIBEL LA gibi muhteşem orjiniyle UÇANŞAH'ın hazırlıklarının da tam olmasıyla kazanmasını bekliyorum.


Dörtte üç yapan kalite tay DENİZCANIM da sınıf olarak rakiplerinden farklı bir görüntü veriyor. Zaten tek geçildiği rakibi WANETA onu da geçecek tay henüz koşmadı. İlk ayakta jokeyiyle uyum yakalayan PALA DAYI ikinci birinciliği için piste çıkıyor. İkinci ayakta AVŞAR GIRL kardeşi GULL'ın onda biri kadar koşamadı. Koşarsa bombayı yapar. Sürpriz sonuç bekleyenler ön sıralarda değerlendirsin. Dördüncü ayakta Selim Kaya ile adeta bütünleşen ve üst üste pist ve şehir ayırt etmeksizin birinciliklere imza atan COPPERFIELD yine beyaz bayrak ayna deneyecek. Bu defa rakipler biraz dişli ama favori olmayı fazlasıyla hak ediyor. Son ayakta toparlanan ZEUS ve koşmuş olduğu yarışların ardından gerçek kimliğine kavuştuğunu tespit ettiğim bomboş kilolu CANKURTBEY benim ilk iki sırada tuttuğum safkanlar. Dileyenler bu iki safkanın yanına kendi inandığı birkaç isme daha yer verip bu ayağı geçebilirler.

Şansınız bol olsun.

Dün Kocaeli koşularında benimle beraber yarışseverlerin bütününün inandığı AD HOC ve pek güvenilmeyerek %3 AGF oranıyla koşan MEGAS bankolarıyla sizlerin kazanmasına yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Genel kurgumun kötü olduğunu kabul ediyorum. Oyun kurarken yaptığım hatalar beni eli boş dönderdi ama olsun diyor ve önüme bakmaya devam ediyorum.

Bugün sınıf ve kalite olarak bu gruptan fazla olduğunu düşündüğüm bir tay olan GAZİBORA KHAN'ı sizlere banko olarak önermek istiyorum. Çünkü bu tayın kendisi kadar ahırı da çok iyi. Avrupa'da yetiştiricilik ve atçılık yapan ARACI ailesinin nadide isimleri pistlerimize renk katıyor. Türk atçılığına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Banko tuttuğum bir diğer safkan ise Akın Sözen idaresindeki BUDAKHAN olacak. Bu safkan çok kısa bir sprinte sahip, enerjisinin iyi kullanılıp düzlük üzerinde doğru zamanda doğru hamle yapılırsa bu tip grupları daima geride bırakacaktır. Bugün daha önce kazandığı ve birinci olduğu yarışı iyi hatırladığım jokeyiyle BUDAKHAN'ı sizlere günün ikinci bankosu olarak tavsiye ediyorum.

Site içerisinde bu koşuda farklı düşünen yazar arkadaşlarım da mevcut. Zamanı olan onların kurgularına da bir göz gezdirebilir.

Elimden geldiğince dilim döndüğünce sizlere bugün de sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Kendi tuttuğunuz atları öncelikli olarak değerlendirin.

Kazancınız daim olsun.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.