YURT DIŞI SİTELERİNİN DUBAI MEYDAN
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU17-10-9-133-8-5-12
2.KOŞU47-6-10-53-9-14-2
3.KOŞU32-7-810-1-5
4.KOŞU29-6-73-4-1
5.KOŞU62-1-54-8-3
6.KOŞU25-7-12-611-1-8-9
7.KOŞU62-5-13-9-11NALKAPON ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün Haskaya bankomun resitalini izledin mi? Sana nasıl anlattıysam öyle kazandı değil mi? Dayının gücünün farkında var. Bakıyorum da son zamanlarda bültenler iki bira yanına 250 gram leblebi parasını bile zor veriyor. Bunun böyle devam etmesi mümkün değil. Verdiğimi geri alamıyorum. Her an her şey olabilir. Beklemede kal.

Dün Urfalı köy ağalarının yaptığı rezilliği izlerken kendimden utandım yeğenim. İlk koşuda kahvedeki herkese dağıttığım 4-1 sıralı ikili tam tuttu derken Ahmet Arslan densizlik yapıp yarışı verdi. Onun o lakayit binişi, beni altılıyı sevdirdiğim yakın çevreme rezil etti. Sana demiştim; Urfalı köy ağalarıyla kavgam mahşere kadar sürecek. Birgün tevziye çekini alıp bunların hepsinin hesabını sormam an meselesi, haberin ola. 

Adana'ya transfer ettiğim Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimin maşallahı var. İkide iki yaptı. Benim için üstün istihbarat bilgisini kullanıp bulduğu müthiş kurgular her defasında tutuyor. Bugün de ankesörlü telefondan aradı. O sırada tam da bitmiştim, okeye dönüyordum yeğenim. Hemen yerimden kalkıp gizli görüşmeyi yapmak için kahvenin dışına çıktım. Çıkarken de pardesümü giydim. Ortalık kar fırtınasına tutulmuştu. Soğuk havada senin için son bilgileri aldım. ''Dayı Adana'da işler karışık. Pist sulu, bazı antrenörlerin kafası karışık. Çıkan atların olması söz konusu. Beşinci ayakta Aheste'nin koşmaması kesin. Sen oyununu ver ama çıkan atları da takip et.'' dedi. Ben de ona ''Traşı kes Sülo, bana müthiş bankonu söyle, emekli takımı taş konken masasında bekliyor'' dedim. ''Özür dilerim Dayı. Kusuruma bakma. Bugünkü müthiş bankomuz Singapore Prensi. Geçen gün ahırların arasında gezerken iki antrenörün gizli görüşmesine şahit oldum. Onları iyi duyabilmek için bana doğru gelirlerken çöp kovasına saklandım. Şanslıymışım ki hemen yanımda durup birbirlerine Singapore Prensi'ne bütün paralarını basmalarının an meselesi olduğunu söylediler.'' dedi. Sonra yüzüne telefonu kapatıp içeri girdim. Ona olan sinirim hâlâ geçmedi, haberiniz ola.

Görüyorsun yeğenim, Adana'dan son dakika gizli bilgilerini senin için topluyorum. İstihbaratım çok güçlü. Sana düşen; müthiş kurgumu yatırdıktan sonra müsveddeyi yok etmek, beni çevrendekilere methetmek, sayfamdan çıkmadan önce asli görevini yerine getirip tıklamanı yaparak yeğenlerimi ihya etmek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri 

3.1.2 // 4.8.6
4.2.3.1.9.5
9 SINGAPORE PRENSİ BANKO
3.6 // 2.1
3.2.8 // 4.5
3.6.8

30.24 TL // 151.2 TL 

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Değerli dostlar, programlar çok zayıf. Bu yüzden sizlerle bazı hipodromlarda her ayakta favori olarak tuttuğum at hakkında yazdığım yorumları paylaşacağım. Özellikle cazip isimler üzerinde durmaya gayret edeceğim. Dilerim, faydalı olur. 

FAROKIZ: Uçarer gibi grup koşu galibi bir safkanla anneden kardeş olan Farokız şimdiye dek start aldığı mücadelelerde pek bir varlık gösteremese de idman pistinde o gün çalışan 25 safkan arasında en iyi derece olarak kayıtlara geçen 600 metre 26 // 39 rahat, bir başka gün 14 at arasında en iyi dereceyi yaptığı 1000 metre - 26 // 1.09 hafif çalışarak ve 800 metre - 29 // 59 çok rahat galoplarıyla oldukça fit görünüyor. Grup da çok müsait. 

RABİA HANIM: Nemli pistte Bursa ve İzmir'de üst üste kazanan kısrağın form durumu çok iyi. Son beşinciliği bugünkü rakiplerine kıyasla biraz daha iyi durumda olan atların arasındaydı ve tabelanın dibinde bitirdi. Bugün hemcinsleri arasında sevdiği pist ve mesafede bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçebilir. 

GREAT ATTACK: Seri stile sahip olan safkan İnnovation ve Single Car gibi isimlere temposunu kabul ettirip beyaz bayrak ayna yapmış ve ardından buradaki rakiplerinden biri olan Village Hoof'a startla birlikte aldığı liderliği foto finiş önünde teslim etmişti. Burada Fight For Honor, Silent Scream ve Ilıca Bey gibi ayağına çabuk rakipleri olsa da onlara da temposunu kabul ettirebileceğine inanıyor ve bir beyaz bayrak ayna yarışı daha bekliyorum. 

HASKAYA: Eşgalini beğendiğim bir tay olan Haskaya, Çıldır Gölü'nün kazandığı gün pek etliye sütlüye karışmamış ve düzlüğe de gerilerde dönmüştü. O gün düzlükte öne doğru atakları çok düzgündü. Bugün yine Çıldır Gölü öne düşüp bitirmeyi deneyecektir ancak Haskaya buna müsaade etmeyecektir. Kaya Ekürisi'nin bugünkü tercihinin bu safkan olacağına inanıyorum. Zaten normalde de Çıldır Gölü'nden daha yetenekli ve güçlü bir at. 

EMİRSOY: Önde Bombacan ve Akalp gibi iki süratli atın mücadelesi olursa, mesafe ayırt etmeden özellikle kum pistte çok iyi koşan sprinter yapısıyla Emirsoy bundan en iyi şekilde istifade edecektir. 

TUĞTEKİN: Bir türlü maidenden çıkaramadığımız bir isim olan Tuğtekin üst üste ikinciliklerinin ardından artık kazanacak durumda. Gerçi maidenden çıkmak istese, çoktan çıkardı diye düşünüyorum. Ancak safkan artık 4 yaşına geldi ve maidene bugün veda etmezse, ne zaman edecek? 

Not: Bursa'da 10, Kocaeli'de 5, İzmir'de 4 Nisan'a kadar çok sayıda 4 yaşlı Arap atlarına mahsus maiden koşu var. 

Bu tip paylaşımları Twitter hesabımdan erken saatlerde yapıyorum. Takipleşerek gün içerisindeki yerli ve yabancı yarışlarla alakalı paylaşımlarından da haberdar olabilirsiniz.