1. Koşu:19:00Handikap 14/DHÖW /H1 , 4 ve Yukarı Araplar, 1600 Kum ,
Puanlamaya göre %50 favori,%50 sürpriz isimler.

2. Koşu:19:30ŞARTLI 3/DHÖW /X-1 , 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 61 kg, 2000 Kum 
Genellde favorilerin kazandığı görülür.

3. Koşu:20:00Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1900 Kum
Türkiye puanlamasına göre ilk üç atın dışına zor çıkar. Gün içerisinde iki maiden koşu varsa birisinden sürpriz çıkma ihtimali yüksektir. 

4. Koşu:20:30KV-6 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 59 kg, 1200 Kum ,
İlk üç at arasında geçer.

5. Koşu:21:00ŞARTLI 5 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2000 Kum , 
Favori ve plase isimler arasında geçer.

6. Koşu:21:30ŞARTLI 3/DHT/Dişi , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1200 Kum ,
Handikap puanı yüksek favori yada plase isimler eşit şanstadır.

Merhaba sevgili arkadaşlar, artık tahminlerime yeni ücretsiz at yarışı tahminleri sunan sitemiz www.yarisanat.com da Gizli Eküri ile beraber devam ediyorum.

16 Şubat Adana yarışlarında inandığım bir bankom ve de tekim var. İstanbul için de iki bankolu bir şablonum yayında. Sitemize  tüm yarış sever arkadaşlarımı bekliyorum. Herkese bol şans. 

SERKAN YAŞAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

EDİTÖR: Sihirli Kantarma'yı daha güçlü, anlaşılır ve kullanışlı bir platforma taşıyıp artan yarış sever kitlemize daha kaliteli bir hizmet sunmak adına iki yıldır sürdürdüğümüz projemiz nihayete erdi. 


HANGİ YAZARLAR YARIŞAN AT'A GEÇTİ?


Bildiğiniz üzere Sihirli Kantarma açıldığı günden bu yana sizlere bir sözümüz vardı: ''Çok daha iyi bir ücretsiz siteyi hayata geçireceğiz.'' İşte Yarışan At bu şiarla kuruldu ve daha ilk günden 10.878 değerli dostumuzun desteğini aldı. 

Yazarlarımızdan Gizli Eküri ve Serkan Yaşar tahmin ve görüşlerini Yarışan At üzerinden iletirken; Kara Kamçı, Salim Kafa, Nalkapon, Yiğit Can, Ahmet Oğuz ve Foto Finiş her zaman olduğu gibi Sihirli Kantarma'da yollarına devam edecekler.


YARIŞAN AT'TA NE GİBİ ÖZELLİKLER VAR?

Yarışan At bir at yarışı tahmin sitesi olmasının yanı sıra sosyal anlamda da farklılıklara sahip bir yapı. Yarışan At; günün galopları, yarış programı, at yarışı sonuçları, kupon hesaplama, her ata kendi yorumunu yazma özelliği, TJK TVyi kesintisiz ve canlı izleme olanağı, at yarışları hakkında sosyal içerikler ve birçok farklı amaca yönelik alanlara sahip bir site. 

Bunlara ilaveten kısa süre içerisinde eklenecek olan at takip sistemi, kendi altılı kuponunu oluşturma özelliği, safkanlara ait istatistiki bilgiler, dünya atçılığından haberler ve sizin göndereceğiniz içeriklere yer verilecek alanıyla çok daha kapsamlı bir hale gelecek.

SİHİRLİ KANTARMA NEDEN KAPANMIYOR?

Bazı yarış sever dostlarımız ''Bu siteyi neden kapatmadınız?'' şeklinde sorular yöneltiyorlar. Değerli arkadaşlar Sihirli Kantarma, üzerinde iki yıllık bir emeğin olduğu ve içerisinde 12000 den fazla tek tek elle yazılmış içeriğe sahip bir site ve Google sıralamalarında birçok anahtar kelimede en üst sırada çıkıyor. Böylesine güçlü bir siteyi kapatmak akıllara zarar bir durum. Bizim amacımız size ihtiyacınız olan tüm verileri sağlayarak daha kaliteli bir hizmet sunacak bir platform inşa etmekti ve şu anda sözümüzü tutmuş olmanın hafifliğini yaşıyoruz. İnşallah, sizlere faydalı olma yolunda çok daha büyük adımlar atacağız. 

Yeni sitemizi görmek, ziyaret etmek ve keşfetmek için tıklayınız