Ücretsiz at yarışı tahminleri burada! Her gün Türkiye Jokey Kulübü tarafından iki ayrı ilimizde düzenlenen altılı ganyan programlarına ilişkin tahmin, görüş ve yorumlara sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.Bold Pilot, Air Man, Dame De Sion, Johnny Guitar, Trapper ve daha niceleri... Yarış pistlerinde rüzgâr gibi esip geçen efsane safkanları kim unutabilir ki? Bold Pilot'ın en dış kulvardan attığı o müthiş sprint hâlâ akıllarımızda dün gibi kendisini hatırlatıyor. Spikerin o çığlığına ne demeli? En dış kulvardan da Bold Pilot koptu geliyor. Halis Karataş'ın o zarif binişi, şampiyonun rüzgârda süzülen yaprak gibi önlere akışı, tribünlerdeki heyecan, ekranları başındakilerin bir oturup bir kalkışı... Hepsi de bir yarış sever için unutulmaz anlar. Ücretsiz at yarışı tahminlerine bakarak sürpriz safkanlarla doldurduğumuz kuponlarımızın sigortalarıdır şampiyon atlar. 

At yarışı oynamayanlar bütün bunları nereden bilecek ki? Onlar için yazdığım her şey anlamsız. Sanki yabancı bir dil konuşuyorum da beni anlamıyorlar. Elbette insanlar türlü türlü yaratılmış. Kimi futbol sevdalısı, kimi basketbol, kimi de sürat ancak bizler at tutkunuyuz. At yarışlarına sevdalıyız. Her sabah uyanır, gazetemizi alır, içerisindeki ücretsiz at yarışı tahminlerine bakmak için at yarışı ekini ayırıp geri kalan kısmını sofra yaparız. Her akşam bültenimizi cebimize koyar, evin yolunu tutarız. Üstelik bütün paramızı da kaybetmişizdir. Lakin umudumuz bir sonraki güne taşınır. Hiç bitmez o umut, o heyecan hiç tükenmez. Bırak şu işleri diyenlere üzülerek bakarız. Çünkü onlar hiçbir zaman son düzlükte bir safkanla bütünleşip potoya uzanmanın zevkini tatmamışlardır. 

Gazete ve bültenlerde yer alan usta yazarların ücretsiz at yarışı tahminlerine bakmış, sürpriz atları seçmiş, kendi çalışmamızı yapmış, ideal kuponu doldurmuşuzdur. Ne beklediğimizi, ne umduğumuzu hiç kimse anlamaz. Her ayakta atımızın kazanmasını istediğimizi düşünürler fakat bazen kaybetmeyi de severiz. Tuttuğumuz safkan son anda kaybetmiş, kuponumuz beşte kalmış, altılı ganyan da güzel para dağıtmıştır. O kuponu masa masa gezdirip herkese gösteririz. Bu işi biliyorum, dercesine anlatırız. Bundan bile mutlu olan insanlarız. 

İşte budur bizim hâlimiz. Ücretsiz at yarışı tahminlerinden faydalanır, büyük ikramiye peşinde koşarız. Altılı ganyan kuponumuz tutmasa da mutlu olan insanlarız. Yeter ki inandığımız safkan kazansın. Teklerimiz otursun, bankomuz birinci olsun. Bize bunlar da yeter. İkramiye peşinde değiliz, sadece heyecan arıyoruz.