Günlük yarış yorumları ve tahminlerimize aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ücret ve üyelik gerçekleştirmeden kolayca ulaşabilirsiniz.Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da Yarış yorumları mı bekleyip bugün hâlâ kuponunu dolduramamışsın. Ganyanda sıkıntıdan terleyip çevrendekilere ''Ya arkadaş Dayım nerede kaldı? Üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş kurgusunu görmeden kalem oynatamamam söz konusu'' diyormuşsun. Korkma yeğen; daha ölmedim. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimden Yarış yorumları için son dakika gizli bilgilerini istedim. Ahır ahır dolaşıp bütün seyisleri yoklamasını emrettim. Tevziyeye uzanmak için dinamit lokumlarına ihtiyacım var. Hangi ahıra gitse, selamımı alan seyis yeğenlerim bülbül gibi ötmüş. Artık bütün gizli bilgiler bende. Ondan aldığım istihbaratı üstün altılı bilgimle yorumlayıp ortaya müthiş bir kurgu çıkardım, haberin ola. Bomba dedektörlerimin tespit ettiği mayınlara dikkat et yeğen. Sonra kolun bacağın kopunca, keşke Dayıma kulak verseydim, deme. 

Çaykur Rıza 2019 yılı taş konken şampiyonluğu için yine en iddialı kişinin ben olduğumu bildiğinden geçen gün yanıma geldi. ''Dayı, her yıl taş konken şampiyonluğunu alıyor olman mümkün. Duvara fotoğrafını asıyorum. Kahvemde bir dedemin, bir babamın, bir senin, bir de Gazi Paşa'nın fotoğrafı var. Önemin çok büyük.'' dedi. Sonra da önüme kurabiye ikramıyla, çay koydu. Mesajı almıştım yeğenim. Emekli takımını yıllardır söğüşlediğim için beni yenmek amacıyla kahveden çıkmıyorlardı. Eğer ben ortadan kaybolursam, Çaykur Rıza'nın iflas bayrağını çekmesi an meselesiydi. Bu demek oluyor ki bundan sonra kahvedeki gücüm arttı. Sürmem gereken birkaç kişi daha var. Çarkıfelek Kemal'le onun yeni yardakçısı, Düdük Hamdi'yi postalamamın vakti geldi de geçiyor bile. 

Haydi bakalım yeğenim şimdi sıra sende; hemen müthiş Yarış yorumları mı bir müsveddeye çekip ganyancıya uzat. Sonra da onu yok et. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Gözlerinden öperim, şansın bol ola.