YURT DIŞI SİTELERİNİN Wolverhampton
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU15-6-74-2-3
2.KOŞU13-4-52-9-6
3.KOŞU14-2-58-3-6
4.KOŞU12-35-4
5.KOŞU26-1-75-3-4
6.KOŞU29-7-1011-6-4
7.KOŞU12-5-38-4-7NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün yine mükemmelliğim üstümde haberin ola. Bakıyorum da yolunu dört gözle beklediğim Onurluefe bankomla Mühendis bankom koşuyor. İkisinden de resital bekliyorum haberin ola. 

Hatırla yeğen ne olmuştu? Kahvede herkese müthiş banko diye verdiğim Onurluefe'nin aprantisi densizlik yapıp onu aralarda sıkıştırmıştı. Öfkeden deliye dönmüş, taş konkenin ıstakasını televizyona fırlatmıştım. Sonra Çaykur Rıza, önüme bir demli çay, bir tabak da kurabiye koyup beni sakinleştirmeye çalıştırmıştı. Her ne kadar sakin karakterim herkesçe takdir edilse de zaman zaman öfkeden deliye döndüğüm, kendimi kaybedip en yakınımdakini bile tanımadığım söylentileri doğrudur. O gün elime telefonu alıp daha Adana'ya yerleştirmediğim Süpürgeci Sülo yeğenimi aramış, antrenöre haber yollayıp, bir daha bu aprantiyi üstünde görmek istemiyorum, diye emir vermiştim. Görüyorsun yeğenim sözüm her yerde geçiyor. Artık onun Mustafa Çiçek yeğenimle resital yapacağından eminim. 

Aldığım istihbarata göre müthiş bankom Mühendis'i Aralık'ta handikap yarışa yazmışlar. O günden önce sabah gezintilerinde mükemmel gözükürken birden rengi solmuş, beti benzi atmış. Bunu gören seyisi yanına gidip ''Aslan parçam neyin var. Mükemmelliğine gölge düştü. Sayende cebime indireceğim gaymelerin hayalini kurarken senin böyle yapman doğru mu? Köyde yavuklumun bekliyor olması mümkün. Ben de ona senin eyisin olmakla övünüp caka satıyorum. Az bekle hele; grup koşuları kazanıp cebimizi şişirmemiz, an meselesi, diyorum.'' demiş. O da kişneye kişneye şaha kalkıp ''Bana bak seyis, hemen antrenörü ara. Mühendis handikap yarışta koşmazmış. Onun mükemmelliğinin buna izin vermiyor olması söz konusu. Bu gidişle bir daha yarış kazanamaz haberin ola, de. Sonra da beni daha iyi bir yarışa kayıt yaptırmasını emrettiğimi söyle'' demiş. İşte bankom bu kadar müthiş yeğenim. Daha ne olsun. Şov var şov!

Haydi bakalım yeğenim doğru ganyana koş. Kuyruk başlamadan en öndeki yerini al. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu yatırdıktan sonra müsveddeyi yok et. Oradan kahveye geç, çevrene topladığın birkaç kişiye beni methet, sayfamı öğret. Girip methiyeler düzmeyi de göster. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

2 ONURLUEFE BANKO
6.2.1.3.5.7.10.11.8.12
1.9.8
1 MÜHENDİS BANKO
5.8.6.10 // 4.1
1.12.9.8.3.6 // 4.7.13.5

43.2 TL // 126 TL