YURT DIŞI SİTELERİNİN KEMPTON PARK
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU21-3-54-6
2.KOŞU108-5-34-7-2
3.KOŞU37-4-59-1-2
4.KOŞU17-8-43-5-9
5.KOŞU23-51-4
6.KOŞU110-3-14-26-9-5-11
7.KOŞU14-7-10-89-3-11-12GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugünkü yorumlarım eskiye nazaran kısa; çünkü daha önce de belirttiğim gibi bu programlara sosyal medya hesabım üzerinden paylaşım yaparak katkıda bulunmaya çalışıyorum ve oradaki karakter kısıtlaması buraya da yansıyor. 


ONURLUEFE: Son koşusunda viraja dolu kantarma geldi ancak aprantisi yol bulamayınca istediği sprinti yerinde ve zamanında atamadı ve ekürilere boyun eğdi. Bugün Mustafa Çiçek'le daha farklı bir performans sergileyecektir. Bitiriş çizgisini önde geçmeye aday.

ASLAN KOÇUM: Son startında Didactic ve Scifo gibi iki formda safkanın dibinde bitiren safkan bugün biraz daha müsait grupta koşacak olması ve eksiksiz hazırlıkları ile çok şanslı görünüyor. Kilo farklarını kapatabilirse, kazanır. 

ASHERA: İlk startında kalite orjinine değindiğim safkan üç ay ara sonrası gördüğü yarışta jokeyi tarafından pek sıkılmadan ikinciliği kurtarmıştı. Maidenden kayıt silip buraya gelen safkan uygun rakiplerle koşuyor.

MÜHENDİS: Sakarya Koşusu'nda yakın ara beşinci olan safkan iki ay ara sonrası pistlere geri dönüyor. 1.03 içerisinde gerçekleştirdiği galopları yeterli buldum ve orjin olarak da sentetik pistte başarılı olmasını beklediğim bir isim.

SOFRATEPE: Kariyerinin ilk koşusunda Kocaeli'de foto finiş çizgisi önünde kaybeden safkan iyi bir orjine sahip. İdman pistinde çok iyi dereceler elde etmese de yarış içerisinde farklılaştığına ilk startında şahit olmuştuk. Grup da sert bir rakibi de yok. 

WENONA: İki yarış öncesinde %2 AGF oranıyla banko olarak önerdiğim ancak o gün beni yanıltıp 10 gün sonra aynı AGF oranıyla fotoda kaybeden kısrağın artık kazanacak durumda olduğunu düşünüyorum. 800 metre - 23 // 49 rahat galobu da tatminkar. 

Sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansını bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 ONURLUEFE
3 ASLAN KOÇUM
8 ASHERA
1 MÜHENDİS
6 SOFRATEPE
12 WENONA

GÜNÜN KOŞU İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNÜN GALOPLARI İÇİN TIKLAYINIZ