YURT DIŞI SİTELERİNİN DUBAI MEYDAN
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU1411-1-7-103-12-15-6
2.KOŞU713-5-11-106-14-12-8
3.KOŞU611-10-14-812-2-16-13
4.KOŞU24-7-1-103-5-11-12
5.KOŞU1210-1-8-7-96-2-4-3
6.KOŞU23-4-65-7-1
7.KOŞU21-6-79-11-10BANKOLARIM RESİTAL YAPIYOR


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün sana verdiğim müthiş bankolarım Princess Di, Allegro Fiddle bir de Şahinter'in resitali bitti. Bugün de İzmir'de üç müthiş bankom var haberin ola. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın.Bakıyorum da bugün Baydöker bankom koşuyor. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim dün bana gizli bir arama yaptı. Nefes nefese kalmıştı. Peşinde birilerinin olduğunu biliyordum. Tam kuytu bir köşeye geçip beni aradığında ondaki top secret bilgilerin peşinde olan bir kesim yerini bulmuştu. Bana sadece bir tek şey sordu: Dayım, Çaykur Rıza sana her gün ne döker? O anda onun ne dediğini anlamadan ''Ne dökecek yeğenim çay döker.'' dedim. Sonra geri arama yapsam da telefonu kapanmıştı. O saatten beri ondan haber alamıyorum. Bankolarımın her gün yaptığı resitalden rahatsız olan bazı kesimlerin onu gizli bir odaya kapatıp aç bırakıyor olması mümkün. 

Neyse yeğenim ondan sonra kahveye gittim. Taş konken oynayıp emekli takımını söğüşleyerek eve döndüm. Senin için müthiş Bursa kurgumla, müthiş İstanbul kurgumu hazırlayıp yolladım. Kahvecinin çırağını bültenciye gönderip İzmir bülteni aldırmıştım. Eve gelip ona baktığımda bir de ne göreyim? Baydöker bankom koşuyor. Demek ki Karşıyakalı Cemo bana verdiği gizli mesajda onu söylemiş. Tevziye peşinde olduğumdan onu yıkmam mümkün olsa da ufakçı yeğenlerim tek atsın. 

Al Andakar bankom için üstün altılı bilgimi kullandım. Hatırla yeğenim ne olmuştu? Bir koşu önce onun sinsi bir tilki gibi gizlenen ekürisi Demirpoyrazım tazı gibi kaçmış, sonra müthiş bankom Al Andakar onu et tahtasına koyup doğramıştı. Aldığım istihbarata göre geçen gün İzmir Kordonboyu'nda yürüyen Özcan yeğenim, bu yıl kazandığı müthiş yarışları düşünüp yine lider jokey olma hayalleri kurarken menajeri aramış. ''Al Andakar'ın kazanması mümkün. Antrenörüyle gizli bir görüşme yaptım. Özcan binerse keyif çatması mümkün, dedi. Her ne kadar bana çok güvensen de, kararlarıma itibar etsen de sana haber vermeden, senden onay almadan adım atmadığım söylentileri doğrudur.'' demiş. O da tamam deyince, binmesi kesinleşmiş. Yani anlayacağın şov var yeğen şov. Tevziye peşinde koşanlar, verdiklerimi yanına yazsın.

En güvendiğim müthiş bankom Go For The After, yeğenim. Aldığım istihbarata göre Aralık'ta ona binip kaybeden Kadir Tokaçoğlu yeğenimin gözüne geceleri uyku girmiyormuş. Bazı geceler uyanıp bir o tarafa bir bu tarafa yürüyor; ''O gün nasıl kaybettiğimi anlamamam söz konusu. Ama bir şans daha verilirse, kendimi affettirmem de mümkün'' diyormuş. Bunu duyan antrenör ''Moralini bozmasın, bir iki yarış daha beklesin. Her ne kadar o gün kaybettiği için ona kızgın olsam da kıymetini bildiğim, gücünün farkında olduğum en kısa zamanda attımı hazırlayıp onun emrine amade edeceğim söylentileri doğrudur.'' diye Bursa'ya haber yollamış. Ondan bugün resital bekliyorum. 

Eski gücüme kavuştum yeğen. Dün 305 gaymeyi cebine koyup, köprüaltına gittiğini, yolda da 250 gram leblebi yanına 2 kutu bira aldığını biliyorum. Yine o taşın üstüne uzanıp, ''Acaba Dayım yarın kimi banko verecek?'' diyerek gökyüzüne bakarken bir elinde biranı yudumladığını, öbür elindeki sigaradan da bir fırt alıp havaya yavaşça üflediğinin de farkındayım. Bugün sana üç bankom var yeğenim. Haydi yine iyisin. 

Olmuyor yeğen olmuyor! Her gün sayfama girip bankolarımı söğüşledikten sonra sinsice çıkıp gidiyorsun. Bu değirmen dönmez haberin ola. Tıklamanı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

4.1.7.12.10.9.2
2.6.11
2 BAYDÖKER // 1.6
2 AL ANDAKAR // 6.5.3
2 GO FOR THE AFTER BANKO
2.9.5.10.12.11.4.8

11.76 TL // 141.12 TL