Urfa'daki iyi yarışlardan sonra başarılı olduğu çim pistte koşacak Esmagülün rakipleri kendinden üstün ve tecrübeli değil. 1200de 1.20.60 dereceside var. Onun gibi 1200de 1.20.4e derecesi olan eküri avantajlı Uçansultanda galobunda iyi gördüğüm safkanlardan.

Neşvan, liderliği bir alıp bir verdiği yarışta sonlara dek mücadele ederek Özeramana geçilmişti. Denk grupta bu defa kazanabilir. İyi aprantili Biturbo maidenden çıktıktan sonra tekrar uzuna çıkmış. İki at ön planda duruyor. Bir yarış gören iyi orjinli Anadolu ile Erhan Yavuz'un bindiği safkan Atlıkan geniş oyunlarda yazılabilir. Koşunun bombası beşinciliği iyi olan Meydanoğludan gelebilir.

Bankom Altınkop bu rakiplerin daha iyilerini daha önce geçmişti. Kaçamadığı yarışlarda bile kısa sprintle muhteşem bir performans sahaya yansıtıyor. Son uzun yarışı ölçü alınmamalı. Daha önce kazanırken Bruce Waynei de geçtiği mesafede koşuyor. Liderlikde ona kalacak gibi görünüyor. Düşündüğüm gibi liderlik ona kaldığı taktirde kolayca birinciliğe uzanacağını düşündüğüm safkanı günün bankosu olarak öneriyorum.

Beşinci ayakta iki safkan ön plana çıkıyor. Cheri Cheri Lady'yle Carbonaro'nun tempoyu artıracağı yarışta Runner Bull'la beraber daha önce bu koşuda bir birinciliği birde ikinciliği olan Oradinario'nun sonlardaki zevkli mücadelesine Gazi ikincisi Distant Shining de katılmaya çalışacak. 

Son ayaktaki maiden koşudada iki at ön planda. Direktör ve Sevmurat çimdede iyi koşan atlar. Hazırlıkları bakımındanda maidenden çıkmaya yakın bulduğum safkanların birinden birincilik bekliyorum.Yiğit Can Adana At Yarışı Tahminleri 

8.12.5.10.2.7.6
2.6.11.3.9.10.8.1
3.4 // 2.6.10
1 ALTINKOP BANKO
4.3 // 8
3.5


26.88 TL // 117.6 TL