Nasılsınız abilerim? Görüşmeyeli bir hafta oldu. Bugün size güzel bir Adana hazırladım. Şansımız bol olsun.

VAHŞİ KIZ

Yarış başlar başlamaz liderliği alır. Yarış bitene kadar kralına da vermez. Poetic Charm da kaçmak isteyecektir ama Vahşi Kız'ın gücüne erişemez. O ki koştuğu bütün grup yarışlarda ilk üçten çıkmadı. Bugün fırtına gibi esecektir. Ha şunu da söyleyeyim. Ahmet der ki Poetic sen kaç yavrum ben peşindeyim, son virajdan sonra da vitesi beşe takıp hiçbirine kuyruğunu göstermez. O da olabilir. Her halükarda kazanır.

FIRAT ATEŞİ

Orjine bak abim, orjine. Ben çimciyim çimci! diyor. Kilosu da çok düşük. Yarış başladığında Bogota hemen öndeki yerini alıp yarışın temposunu vermeye başlar.  Legioner onu takibe başlar, ufak ufak da sıkıştırır. Peşlerinde Silver Cloud olur ama birkaç iddiasız çılgın da ön tarafı karıştırabilir. Fırat Ateşi de orta grupta yer tutar. Secret Blood onu kollarken Sun Time da uygun yolu bulmak için yerini almaya başlar. Son düzlüğe gelindiğinde liderlik el değiştirip Silver Cloud'a geçer ama bu defa dışına dolanan Fırat Ateşi de ona nefes aldırmaz. Ondan liderliği alıp farkı iki boya çıkarır. Geriden Sun Time ve Silver Cloud'un da çok güçlü sprinti başlar. Fırat Ateşi onların bütün çabalarını karşılıksız çıkarmak için elinden geleni yapar. 

MINE OF FIRE-SUMELHAN-DEMİRBÜKEN

Saadettin abim çıkmış İstanbul'dan gelmiş, sırf Mine Of Fire'a binmek için. Kafayı aldığı gibi kaçmaya başlar. Magfellow filan da yakasını bırakmaz ama son viraja kadar gelmesini bilir. Son virajda tempoyu biraz daha artırıp kendisine yeteri kadar avansı da alır. O saatten sonra da geriden Sumelhan ve onu yakından takip eden Demirbüken'in sprinti başlar. Son metreleri bu üçünün arasında geçecektir. Sumelhan çimde koşmaz, deme abim. Birolağa'nın çimde kazandığı yarışları unutma. 

Elleriniz dert görmesin. Sağ olun. 

Sinan Sertaç Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.5.3.7
3.2 // 5.4
4 VAHŞİ KIZ BANKO
13.1.5.8.9.10.6.5
3 FIRAT ATEŞİ // 6.1
9.1.2 // 4.5

13.44 TL // 134.4 TL