YURT DIŞI SİTELERİNİN GÜNEY AFRİKA GREYVILLE
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU41-5-62-7-9
2.KOŞU92-8-13-17-4-5-6
3.KOŞU75-1-8-311-10-6-12
4.KOŞU17-6-43-5-8
5.KOŞU43-10-81-6-5
6.KOŞU37-4-1-911-10-2-5
7.KOŞU54-1-83-2-6BANKOLARIM MEMDUHAĞA ve CAN DADAŞ BANKOLARIM


İki günde toplam verdiğim yedi bankomun, altı tanesi yüzümüzü kara çıkarmadı. Açıkçası dün Adana programına ilk ayaktan Hazeleyes bankosuyla başlayıp, diğer koşularda cazip isimlerin gelmesini dilemiştik olmadı. İnşallah program içindeki iki tek ve 

GÜNÜN BAŞLANGIÇ AYAĞI SÜRPRİZE AÇIK 


Güne gerçekten çok zorlu bir yarışla başlıyoruz. Ben burada risk almadan bütün safkanlara şans verip en cazibini bekleyeceğim. Üç ismi önde tutuyorum.Bunlardan ilki müsait kilosu ve formuyla yarış gidişatının kendisine yarayacağını düşündüğüm Baba Merdan düzlüğe çıkılır çıkılmaz yapacağı etkili ataklarrıyla zor koşuyu kolaya çevirebilir. Bir diğer sprinter isim olan Neon Knıght öndeki sert tempolardan faydalanarak dökülenleri toplayabilir.Son olarakta yarış içinde kolay gidip bir anda hızını arttırabilen Galyalılar kendisini çok iyi tanıyan aprantisiyle kazanan olabilir.


DEĞİŞEN JOKEYİYLE IT MY RAIN FAVORİM 

Takip atım olup bir türlü beklediğim çıkışı gösteremeyen It Man Raın değişen jokeyinin katkısıyla çok iyi koşmasını bekliyorum ve ilk şansı veriyorum.Tempo koşularını çok iyi yapabilen İlker Soyad ile koşuya katılacak olan Sarıbeyza biraz idareli giderse bir çoğu vasat rakiplerinin yanında beyaz bayrak ayna yaparak kazanabilir.Tabela içinde gezindiği yarışlardan sonra kendisi için bulacağı en uygun grubu bulan Akbeyaz Afrodit bunu lehine çevirebilir. 1600 metrelik mesafede grubun en iyi derecesini elinde bulunduran Jülide etkili olduğu mesafede kazanan olabilir.Hayatının ilk yarışından beşinci olarak ayrılan Kösem Sultan edindiği tecrübe ile üstüne koyarak fotoyu önde geçebilir.İdman pistinde iyi gördüğüm Ecem Sultan beklenen çıkışı yapabilir.Bu ayağın bombasını ise el değiştirdikten sonra İzmir'in yolunu tutan Safiye Sultan patlama yaparak kuponları yırttırabilir dikkat.

UYGUN RAKİPLER YANINDA MEMDUHAĞA BANKOM


İzmire geldikten sonra adeta kendini bulan Menduhağa 1400 metrelik yarışında 1.33.53 gibi hatrı sayılır dereceyi nerdeyse tutarak yaptı. Şimdi mesafenin 1600 oluşu dahada işine gelecek görünüyo düzlüğe kadar kendi temposunda gelip yapacağı etkili ataklarıyla kazanan olacaktır ve günün ilk bankosu olarak sizlere öneriyorum.

CAN DADAŞ BEYAZ BAYNA YARIŞI YAPACAKTIR


Her ne kadar kilosu ağır görünsede kendisini ön Tarafta rahatsız edecek hiç bir rakibinin olmayışı sebebiyle rahatça tempoyu belirleyecek olan Can Dadaş çok iyi anlaştığı pilotuyla yarışın başında alacağı bayrağı sonuna kadar bırakmayarak kazanan olmasını bekliyorum ve ikinci banko adayımdır.

SERT RAKİPLERİNE RAĞMEN RUN FOR DERYA TEKİMDİR


Benim burada sizlere bahsedeceğim isim Run For Derya gibi grup koşularda boy göstermiş olan ismin ana baba bir kardeşi olan Urla Karası olacak.Yarış hayatına çim koşularla başlayıp iki yarış koştuktan sonra geri alınan tay sonrasında Bursa'daki ilk kum yarışını rahat bir şekilde kazandı.Sonrasında İstanbul'un yolunu tutup 2000 metrelik Şartlı dört yarışta viraj dönültükten sonra bir anda içeri yatan tayı jokeyi toparladıktan sonra en dış kulvardan attığı etkili sprintiyle Megaladon arkasında burun farkıyla ikinci olarak ayrıldı.Uzun mesafeleri çok iyi yapacak olan bu isim her ne kadar sert rakiplerin yanına gelmiş olsada ön tarafta istediği sert tempoların olacağı yarışta ben ilk şansı vererek heyecanlı tek arayanlara alternatif banko adayımdır.

MİSLİ ŞABLON KAPANIŞINI SAFNUR İLE YAPABİLİRİZ 


Son yarışında önde kaçan rakibi Innovatıonu yakın takip ederek düzlükte yaptığı ataklarıyla koşuyu lehine çevirebilen Safnur benzer rakipler yanında cazip olarak alternatif banko adayımdır. Bir önceki uzun mesafeli yarışında ikinci kalan Jak Vjetar bu kez rövanşı alabilir.Bu grupları her zaman geçebilecek kalibreye sahip olan Innovatıon kendisini bir kez daha tercihleyen sihirbaz jokeyiyle son kötü yarışının izlerini silebilir.Uzun kısa demeden her yarışında üzerine koyarak gelen Gıallo Ragazza seriye devam edebilir.Son olarakta şampiyon jokeyiyle koşuya katılacak olan Ateşgeçirmez şans vereceğim isimdir.

EDİTÖR; Sitemiz Sihirli Kantarma'nın sizlerin destekleri ile ayakta kaldığını unutmadan bizlere yaptığınız katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Biz ücretsiz sistemimizi reklam tıklamaları üzerine kurduk ve sizler de teveccüh göstererek arkamızda durdunuz. Bundan sonraki süreçte de bu şekilde birlikte yol almaya devam edeceğiz. 
KÜÇÜK KUPON
7,3.6
5.6.1.7.10.9.4
MENDUHAĞA
1 CAN DADAŞ
8 URLA KARASI
3 SAFNUR

1.47 TL

GENİŞ KUPON

7.3.6.8.9.1.4.2.5
5.6.1.7.10.9.4
3 MENDUHAĞA
1 CAN DADAŞ
8.1.4.2.7
3.6.1.2.4

110.25 TL