YURT DIŞI SİTELERİNİN GULFSTREAM PARK
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU34-1-26-5
2.KOŞU74-5-23-1-6
3.KOŞU34-1-62-5-7
4.KOŞU23-4-16-7-5
5.KOŞU18-10-34-9-2
6.KOŞU54-1-36-7-2
7.KOŞU56-1-32-4-7

Günün başlangıç ayağında Power King çok yüksek tempoda götürdüğü koşuda tabelaya dahi giremedi. Koşunun favorisi Galyalılar'da tempoya ayak uydurma konusunda yetersiz kalınca üçüncü, geride bekleme yapıp kazanırken sabırla beklemesinin karşılığını alan Kırcali birinci, sonlarda attığı sprinti yetersiz kalan Dymaxıon ikincilikte kalabildi.

Sıralama 8-4-6-3

Günün ikinci ayağında startla birlikte koşunun tüm yükünü çeken Tilikum koşudan üçüncü olarak ayrılırken düzlüğe girilmesiyle birlikte kolay tempoda rakiplerine üstünlük kuran ve fark yapan Julide birinci, sonlarını güçlü gelerek bitiren Akbeyazafrodit üçüncü, favorilerden Sarıbeyza ise tabelanın son sırasında kendine yer buldu.

Sıralama 6-1-11-10

Günün üçüncü ayağında kazanan muhteşem form durumunu yine sahaya yansıratak kolay birincilik alan Memduhağa oldu.Ara sonrası sahaya çıkarak ikincilik elde eden Çaltepe ekürinin bu yıl adından söz ettirecek isimlerindedir. İlk defa sert grupta start alıp üçüncülükte kalan Ayduru ve koşuya tempo veren Demirturbo sıralaması ile koşu bitti.

Sıralama 3-1-5-2


Günün dördüncü ayağında Can Dadaş yine kalitesine yakışır şekilde beyaz bayrak ayna deyimiyle kazanmayı başarıp ikide iki yaptı. Can Dadaş'ın dışa açılması sonucu Halis Karataş'la şansını içe rakibin soluna alarak deneyen ve koşudan ikinci olarak ayrılan El Nino oldu. Aksakallı üçüncü ara sonrası bir koşu gören Turkısh Legend ise tabelayı tamamlayan isimdir.

Sıralama 1-4-3-5

Günün beşinci ayağında final gerçekten çok güzel oldu. Yarışın liderliğini alan Perfect Runner koşunun ikincisi Lead Soldıer ile düzlük boyunca mücadeleye girmesinden en çok faydalanan isimler acı sprintiyle koşudan kazanarak ayrılan Scoutleo ve dördüncü olmasına rağmen dikkat çeken Angel Of Death'di.


Sıralama 7-4-6-1

Günün son ayağında ise Innovatıon rovanşı almak için düzlük boyunca Safnur ile ikili mücadeleye girip boyun farkıyla ikincilikte kalırken, Safnur ise ikide iki yapmayı başardı. Mesafe uzadıkça etkili olabilecek Giallo Ragazza üçincü, çok gerilerde kalan Ateş Geçirmez tabelanın son basamağında kendisine yer bulan isim oldu.

Sıralama 3-1-2-4