Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri

İki günlük aranın ardından tekrardan merhaba. İstanbul'da hava şuan için yağmurlu, muhtemelen yarış saati de öyle olması bekleniyor. Koşuların tamamı sentetik kum pistte olacağı için pek etki edeceğini düşünmüyorum. Bankom son yarışından sonra güvenim artığı Bay Başkan olacak.

Geçen yılı on dokuz koşuya bir çim, biriside 2000 sentetik kumda kazanıp 2.04,67 ile bitirdiği koşuyla kapattı.Ne zaman nasıl performans sahaya yansıtacağı da hiç belli olmuyor. Son yarışına bakarsanız iki ciddi rakip Zafer Ateşi ve Victory House'nin yanında koşuya lider başlayıp son 200'e kadar önde sürüklemeyi başarmıştı. Yaşının ilerlemesi biraz gücünden çalmış olmalı ki fazla direnemedi. Ama bugün için rakipleri daha cazip ve uygun. Keşke numarayı rahatlıkla alabilese diyeceğim ama Deposıtory buna müsaade etmeyecek görünüyor. Bekleyerek de şansının çok olduğunu düşündüğüm Bay Başkan'ı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Günün ilk ayağında Allegro Fıddle çok farklı bir taya benziyor. Uzuna ve orta mesafeye yatkın kan hattıyla gurubunda bir tık üzerinde performansa sahip olacağına şüphem yok. Üç ay sonra çıktığı ilk koşusununda 2 boy fark attı bunu daha yukarılara taşıyabilecek gücü olduğunuda gösterdi. Çünkü Kocakaya'nın fazla yüklenmediğini düşünüyorum. Bugün için biraz daha sert rakipleri bulunuyor, son koşusunu tekrarlaması halinde bununda üstesinden geleceğini düşünüyor alternatif tek olarak öneriyorum.

EDİTÖR; Siteden çıkmadan evvel destek anaçlı tıklamalar konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederiz. Bol şans.


NORMAL ALTILIM

4-ALLEGRO FIDDLE
1,2,5,7,8,9,10
3,1,6,5
2-BAY BAŞKAN
1,3,4
6,3,5,4

23.2 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4,7,2,9,5
1,2,5,7,8,9,10
3,1,6,5
2-BAY BAŞKAN
1,3,4
6,3,5,4


117 TL