YEŞİLOBA'DA BİR BANKO BİR TEKİM VAR 


Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum. Adana'da çim yarışlarının başlamasıyla hoş bir program görüntüsü görüyorum. Bende bir çim yarışının olduğu ayakta bankomu vererek hayırlı olsun diyeceğim. Dilerim düşündüklerimiz şablona yansır ve mutlu sona ulaşırız. Şimdiden herkese bol şans diliyorum. 

ALKANDROS

Safkanın son koşularına fazla aldanmayın nedeniyse kum pistte oluşu. Baba Luxor fazlasıyla çim atı ve anne Thınker Bell'de Always Classıc temsilcisi. Koşu görmesi gerekirdi, ben ilgililerin kötü hava şartları ve daha iyi hazırlıklarla girebileceği bir çim yarışını kovaladıklarını düşünüyorum. Rakipleride tam denk. Mesafenin kısa olması ne kadar etkili olur onu göreceğiz ama ben yinede bu mesafede de çok etkili olabileceğini varsayıyorum. Müslüm Çelik'de boşa tercih etmez. Gurup içerisinde binebileceği bir kaç isim daha olmasına rağmen Alkandros'u tercih etmiş. Önde Babafırat, Mıster Point gibi seri isimlerin olması tempoya da farklı bir seviye getirecek. Öne yakın gidip düzlükle beraber rakiplerini atlayacağını düşündüğüm safkanı günün bankosu olarak öneriyorum. 

GÖKYÜZÜ

Gurubun en klas ismi. Fazla uzağa gitmeden yorumlayacak olursak Ankara çim pistinde neler yaptığı ortada. Önde rahatsız edebilecek rakiplerinin bulunmasının bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Daha güçlü ve sert guruplarda ne olursa olsun numaraya çıkmış bir isimden bahsediyoruz. 1000 galobunu 1.11 ile geçip son 400'ünü de 28 ile tamamladı. Biraz eksikleri var gibi görünsede Özcan Yıldırım'ın bu açığı kapatacağını düşünüyor alternatif tek olarak öneriyorum. 

Güvenemeyenler formuna kavuşan Şubartay ve Fahrenheıt'e bir çizik atabilirler.

NOT; Sitemizin sizlerin reklam gelirleri sayesinde yayın hayatına ücretsiz bir şekilde devam edebildiğini unutmadan, emeğe saygı kapsamında duyarlı davranarak engelleyici uygulamalar kullanmayan tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyor ve bol şans diliyorumNORMAL ALTILIM

4,12,5,6,10,8
6-ALKANDROS
1,7,2,9,6
1,6,2,5
5,6,8,7
10-GÖKYÜZÜ

33.6 TL 

ALTILIM

4,12,5,6,10,8,9,3
6-ALKANDROS
1,7,2,9,6
1,6,2,5
5,6,8,7
10,7,1

134 TL