DRAGON DÖVMELİ KIZ


Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün sana müthiş İstanbul kurgumda vereceğim bilgilere iyi bak. Hiçbir yerde bulamazsın. 

Geçen gün İsveçli arkadaşım Kıristofer bana gizli bir arama yaptı. Kıristofer'le İsveçli dilberlerden konuşurken konu bir anda siyasete geldi. Her ne kadar siyaset konuşmayı sevmesem de derin devletleri, gizli örgütleri adım gibi bildiğim, istersem hepsinin şeceresini dökeceğim söylentileri doğrudur. Ama Kıristofer dostum İsveç'in MİT'i SAPO'da çalışan gizli bir ajan. Sana onun gerçek adını vermemem söz konusu. 

[]).push({});
Onunla Olof Palme'nin ölümünü konuştuk. Sen bilmezsin; sen 1986 o zamanlar en cevval yıllarım. Mecmualar boy boy bastı. İsveç Başreisi Olof Palme'ye PKK hainler saldırı yapıp öldürdü. İsveç Başreisi'ni günahım kadar sevmem ama terörist PKKyı da hiç sevmiyor olmam mümkün. 

Kristofer üstün zekamdan faydalanmak için zaman zaman bana top secret arama yapar. Bu gizli görüşmemizde bana Dragon Dövmeli Kız filminin İsveçte yapılanını izle Nalko beni daha iyi anlarsın dostum dedi. Onunla daha fazla tartışmadım. Yüzüne kapatıp komşunun oğlu heykır Berkut'u çağırdım. Bana Dragon Dövmeli Kız filmini açıp gitti. Onu izledikten sonra Kıristofer'in ne demek istediğini anlayıp derin düşüncelere daldım. Bir ara canım sıkıldı. Bülteni açtım. Bir de ne göreyim yeğenim? Pendragon bankom koşuyor. Üstün altılı bilgim yine bana gizli gizli tüyo vermişti. Hemen öteki ayakları inceleyip müthiş kurgumu çıkardım. Artık sana da tadını çıkarmak kalıyor. Gözlerinden öperim, şansın bol  ola. 

NALKAPON ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZNalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

5.1.2.3.11.6
2.1.6.3.4.5.7
5 PENDRAGON BANKO
5.1
4.2 // 6
2.7.4.10 // 11.5.9.347.04 TL // 141.12 TL