MÜKEMMELLİĞİM TARTIŞILMAZ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana verdiğim müthiş İstanbul kurgumu unutma; üstün altılı bilgimin bana verdiği sinyalleri takip ede ede iki müthiş banko bulmuştum ama TJK Reisi peşimde; önümü kesmek için her şeyi yapıyor. Aldığım istihbarata göre kapısından içeri giren iki yardakçısı; ''Reisim, Nalko tezgahımızı çözmüş. Bugün ayarladığımız iki atı da banko vermiş. Onun müthiş kurgularına her gün en az 30 bin kişinin bakması mümkün. Ne verirse oynayan 40 bin yeğeni Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış olması söz konusu. Her ne kadar ipler bizim elimizde olsa da onun cambazlığıyla baş edemediğimiz, gücünü azaltıp bileğini bükemediğimiz söylentileri doğrudur. Bu gidişle altılının hiçbir şey vermemesi an meselesi.'' demişler. O da başını ellerinin arasına alıp ''Ne yapacağımı bilmemem mümkün. Bu adam yüzünden tımarhanelik olacağım. Hemen fazla sis var deyip yarışları iptal edin. Yoksa hipodromu başınıza yıkarım, bu böyle biline.'' demiş. Onlar kapıdan çıktıktan sonra da Küba'dan getirttiği purosunu yakıp arkasına yaslanmış. Koltuğunda sallana sallana ''Göreceğiz bakalım Nalkapon sen mi yaman ben mi yaman'' deyip üstüne de kahkahalar atmış. Herkes benim peşimde, mükemmelliğim tartışılmaz.
).push({});

BANKOLARIMIN TARTIŞILMASI HOŞUMA GİTMİYOR

Görüyorsun yeğenim Dayın nelere kadir. Önümde diz çöken Amerikalı Para Baronu Rotşiller ailesi, beni ölümle tehdit eden Urfalı köy ağaları nasıl pes ettiyse, TJK Reisi de yakamadan düşecek. 

Aldığım istihbarata göre bazı yeğenlerim ganyanda oturup ''Dayının şu bankosu gelir ama bu bankosu olmaz'' diyorlarmış. Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor, haberiniz ola. Her yerde elim, ayağım, kulağım var. Senin fısıltıyla konuştuğun bana megafonla geliyor. Beni methetmekten başka hakkımda konuşmalar yapma. Böyle giderse, aramıza kara kediler girecek.

Bugünkü müthiş İstanbul kurgumu bekle. Her an her şey olabilir. Umutların yeşersin yeğenim; anladın sen. Gözlerinden öperim. Tıklamanı unutma, şansın bol ola.

NALKAPON İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ 

|| []).push({});
Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

5.6.7.8.3.1.2
7.8.3.1.4.5.9
2.4
3.1.5.2
1.8.3.2.4

4 UMUTÇİÇEĞİ BANKO

137.2 TL