YURT DIŞI SİTELERİNİN GULFSTREAM PARK
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU79-11-2-13-14-616-3-12-4-5
2.KOŞU114-6-83-7-9
3.KOŞU78-3-6-21-14-13-12-11-5
4.KOŞU56-1-23-9-8
5.KOŞU14-9-83-5-7
6.KOŞU42-1-57-8-9
7.KOŞU64-3-57-1-2GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kısır program dönemine girmiş bulunuyoruz. Belirli bir dönem ikramiyeler bazen çok düşük, bazen de yüksek olacaktır. Ben daima yüksek ikramiye üzerine kurgular oluşturuyorum. Bu yüzden özellikle bu dönemde yaptığım tercihler sizleri şaşırtabilir. Ancak tercihlerime yönelirken mantık çerçevesinde hareket etmeye gayret gösteriyorum. Dilerim en kısa zaman iyi bir ikramiyeyi hanemize yazdırırız. 


ACTALION: Annesi Actargo'nun, tayın bugünkü binicisi Ayhan Kurşun idaresinde iki açık yarış galibiyeti bulunuyor. Çim piste daha yatkın bir orjini olan safkan Kocaeli'de start aldıığı mücadelelerde 3-6-3 şeklinde bir toto gerçekleştirdi. Özellikle son üçüncülüğünü çok beğendim ve artık kazanacak duruma geldiğini gördüm. Uzun zaman sonra 1000 metre - 25 // 1.04 rahat şeklinde derece elde ettiği bir de uzun galop yapan safkan ilk ayak riskini sevenler ve misli kupon yapmayı planlayanlar için tek önerimdir. 

SULTANHAN: 7 ay sonra bir yarış gören Sultanhan yarışı viraja dek öne yakın götürmüş ve tabela şansı kalmayınca aprantisi tarafından rölantiye alınmıştı. Geçtiğimiz yıl bu pistte ve 1400 metre mesafede Marissa'yı mağlup eden ve sezon boyunca daha güçlü rakipler arasında iyi yerlerde bitiren kısrak 1200 m - 28 // 1.10 // 1.25 rahat yaptığı son galobunda iyi duruma geldiğini göstermesi ve formda binicisi ile misli kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir.

BEHRAMKALE: Kocaeli'deki son iki koşusunda form sıçraması yaşayan Behramkale jokeyi Mahmut Sav'la da iyi bir uyum yakaladı. Kısa mesafede Dark Boy'a burunla geçilen safkan ardından Yıldızhan Star ve Arkansas Soul gibi isimleri kolay atladı. Bugünkü rakiplerinin de çok sert olmadığını söyleyebiliriz. İki gün önce Bursa'da Atletico'nun kazandığı yarıştan silinen safkan daha zayıf grubu seçmiş görünüyor. Son koşusunu tekrarlaması halinde rakiplerine üstünlük kurabilir. 

BLACK ADLER: Bir uzun, bir kısa; bir boş, bir dolu şeklinde devam eden Black Adler çok değişik bir safkan ve ne zaman, nasıl koşacağını kestirmek güç. Son iki yılda 85 yarış koştu. Çok sık piste çıkmasına rağmen genel olarak iyi neticeler elde ediyor. Bugün de, favorinin kötü koşması halinde, o ters yarışlarından birini yapabileceğini göz önünde bulundururak kuponlarda yer verilmeli. 


NİZİP FIRTINASI: Bugün bu koşunun çok yavaş tempoda seyredeceğini düşünüyorum. Form durumu çok iyi olan Torosdağı öne çıkacak ve düzlüğe kadar da fazla tempo vermeden gelecektir. Nizip Fırtınası ise bu safkanı ikincilikte takip ederek virajı görür. Düzlüğe çıkıldığında ise Torosdağı'nın dışına dolanarak rakibiyle ikili mücadeleye girer ve sonlara doğru da ayırır diye düşünüyorum. Bugün Akın Sözen idaresinde start alacak olan safkanı yüksek ikramiyeye gebe olmayan programda banko olarak öneriyorum.


AKYAZILI HAKAN: Süratli safkan bugün önde tempo koyarak her zamanki gibi beyaz bayrak ayna yarışı deneyecektir. Son beş yarışına baktığımızda geçildiği mücadelelerdeki rakiplerinin oldukça sert olduğunu söyleyebiliriz. Zaten o koşularda Enjoy, Berthold; Lead Soldier gibi safkanlar vardı. Burada önde gitmeyi seven Aysev var ancak onun Akyazılı Hakan önde kalmak isterse, temposunu bozabileceğini sanmıyorum. Ayağına çabuk safkan bir kez daha çıktığı gibi bitirmeye yakın olup günün teklerinden biridir. 

LİYA: Ayza ile tam Ocius ile anneden kardeş olan Liya, beş aradan sonra katıldığı mücadelede beşinci olurken iyi durumda görünüyordu. O gün önde Silent Scream kaçmış ve tempoyu da tatlı tutmuştu. Bugün ise Run For Sıla ve Alloguard gibi iki kaçak at bir arada bulunuyor. Bu yüzden koşunun süratli seyredeceğini düşünüyorum. Böyle bir senaryoda ise Liya sprinter yapısıyla rakiplerine üstünlük kurabileceği bir avantaj elde edecek. 

Değerli dostlar, sitemizin girişleri her gün biraz daha artıyor. Sizlerle birlikte büyüyen bir aileyiz. Bir yarış sever olarak her türlü isteğinize cevap vereceğine inandığımız yeni sitemiz ise artık bitme noktasına geldi. Sizlerden ricamız bizleri her zaman olduğu gibi gerek reklamlar için engelleyici kullanmayarak gerek yakın çevrenize tavsiye etme konusunda desteklemeyi bırakmamanız. Her daim yanımızda olan ve aramıza yeni katılan tüm yarış sever dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve bol şans diliyorum.

< Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

MİSLİ KUPON

1 ACTALION
8 SULTANHAN 
1.2.5
3 NİZİP FIRTINASI 
2 AKYAZILI HAKAN
7.1.2

0.63 TL 

GENİŞ KUPON

1.8.6.4.5.2
8.7.1.4.3
1.2.5.3
3 NİZİP FIRTINASI BANKO
2.6
7.1.2.10.5.9

100.8 TL