Sevgili dostlar ganyan bayiileri açık mı diye mesajlar alıyoruz. Şuan ikinci bir karara kadar kapalı. TJK/E bayii üzerinden bahis oyunlarına katılabilirsiniz. Biz öyle yapıyoruz. 

Dün Gulfstream'da 332 TL veren ikramiyeyi aldık. Yorumlardan yola çıkanların kolayca bulduğu program oldu. Bugüne iki banko önerdim. Herkese bol şans diliorum. 

2-GUACO. 

Katıldığı iki kum koşusunda da etkili olamamış. İlk defa çim piste çıkacak Guacop, koşu hazırlıklarında ön plana çıkan isimlerden.1000'i 1.02 ve 800'ü 48.5 rahat işleri var. Edgar Zayas safkanı tercih etmiş. İlk defa start alacağı çim pistte sürprizi gerçekleştirebilir. 

9-TYNAN (koşmaz)

Koşuda şuan ikinci sırada şans verilen Sister Ottole ile aynı koşuda yer almışlar. Tynan ikinci, rakibi ise koşudan dördüncülük alarak ayrılmışlar. Tynan ikincilikler aldığı yarışlarında kalabalık gruplar olmasına rağmen, ön tarafa çabuk düşerek ikisinde de koşunun insafiyetini eline alıp, sonlara doğru sprinter rakiplerine teslim olarak potoyu geçmiş. Koşunun favorisi Jeane's Gem ise üç koşunun ikisinde kum ikincilikleri ve çim pistteki tek yarışındaysa tabelaya dahi girememiş. Formunu koruyan Tynan birinciliğe çok yakın görünüyor.Günün ilk bankosudur. 

9-HIRE THE LADY (koşmaz)

Zaman zaman bu pistte iyi sonuçlar almış bir isim. Son koşusunda öne düşmesine rağmen, koşuyu kazanan rakibin baskısından dolayı viraj dönülürken temposu düşmüştü. Aynı koşudan ikinci olarak ayrılan isim, 1 numaralı Cast Astray ve tabelanın son sırasında yer edinen Anjila'da grupta imiş. Önde rahat kalabilirse sürprizi gerçekleştirebilir. 1-CAT'S ASTRAY aynı koşudan ikinciolarak ayrılmıştı. Koşularının tamamı neredeyse 1000 mesafeli çim de. Jokey değişikliğine gidildikten sonra Edgard Zayas ile iki koşu kazanan 2-Ballıe's Dream, şanslı olacaktır.

6-BLUE BUFF

2017 yılında kazanarak başladığı yarış hayatına bu pistte kum birinciliği eklemiş. 957 gün ara verip 3 seneye yakın bir süre sonra tekrardan piste çıktığı kötü bir koşu ve ardına iki defa ikincilikler elde etmiş. Kazandığı iki koşu yine burada ve kum pistte. Toplamda katıldığı Gulfstream kumunda üç koşudan üç birincilikle ayrılmış. Grubun en kaliteli ismi olarak görünen Blue Buff,günün banko ismidir. 


Yorumlarda belirttiğim ve günün bankosu olarak önerdiğim TYNAN koşudan çıkartıldığı için 4-SISTER OTOOLE şablonada tek olarak bırakılmıştır.

NORMAL ALTILIM

8.11.4.6.7.3
2.12.7.3.11.14
1.2.5.3.9
4-SISTER OTOOLE
1.2.4
6-BLUE BUFF

36 TL 

ALTILIM


8.11.4.6.7.3.5
2.12.7.3.11.14.5.1
1.2.5.3.9.8
4-SISTER OTOOELE
1.2.4.8
6-BLUE BUFF

67.2 TL