PARDON MY HEART

Son iki koşusunu tekrarlaması halinde burada kazanacağını düşüyorum. Bir önceki yarışında grup koşu kazanan ve dün son ayakta start alan Elizabteh Way ve son koşusunda tabelanın son sırasında yer edinirken aynı koşuda start alan Taken Ten'e kaybederken az farkla üçüncü olmuş. Yine 1600 çimde start aldığı start aldığı son koşusunda ise düzlük boyunca ip gibi dizilen dört rakibin ardında kaldığı için yol bulmakta zorlanmış ve sprintini 150 metre kala atmış. Bugün rakiplerinin çok uygun olduğunu düşünüyorum. 800'ü 49.9 rahat galobuyla koşuya katılacak Pardon My Heart formda binicisiyle günün banko ismidir. 

MYSTER BANK

İlk iki yarışında pek etkili olamamış.İlk yarışını daha sert çimde koşmuş. İkinci koşusunda ise yine beklemeyi tercih ettiği için tabelanın dışında kalan safkan, ikincilikte kaldığı son yarışında ise öne düşüp koşunun yükünü çekip daha etkili performansı ile dikkat çekmiş. Koşuyuda az fakla kaybeden Myster Bank değişen jokeyi ile favorimdir. Koşuya 800'ü 49.5 rahat galopla katılacak sprinter isim 6-JUSTINTHENICKOTIME ve katıldığı son 4 koşudan üç birincilik çıkartan favori isim 8-Castagno bu ayakta önereceğim isimlerdir. 

FARAWAY KITTEN

Bu pistte katıldığı son iki koşusundan ikincilikler çıkarmış. Bir önceki yarışında biraz daha sert rakipler ile start almış. Son yarışı ise yine rakiplerinden Golden Desıcıon'un birincilikle tamamladığı grupta start almış ama o gün yol bulmakta zorlandığı için kısa mesafe içerisinde rakibi ile farkı kapatıp ikincilikte kalmış. Rakipleri uygun safkan günün ikinci bankosudur. 

ANGELIA

Grupta koşunun yükünü çekebilecek bariz bir isim bulunmuyor. Koşuya ekürisi ile katılacak olmasından dolayı bunu ekürisi Navasha üstlenebilir. 1200 kum da start aldığı yarışında üçüncü olurken mesafe kısa gelmiş. Gulfstream'da dört defa piste çıkıp hiç birisinde tabeladan düşmezken tek birinciliğini ise binicisi John Velazquez ile elde etmiş bir isim. Rakiplerinin de koşularını izlediğimden dolayı daha kaliteli bir kısrak olduğunu düşündüğüm Angelia'yı eküri avantajıyla gününüçüncü bankosu olarak öneriyorum. 

Sevgili dostlar normalde birinci alılı tahminim olmayacaktı. 2. altılının ilk üç ayağını biraz kalabalık tuttuğumdan oyunun dengesi bozuldu. Yinede bankoma gerekli yorumu yazdım. 

Günün ikinci koşusunda ise ön plana çıkan 12 ve 7 numaralı safkanlar arasında geçmesini bekliyorum. Herkese bol şans dilerim.

1.altılı ganyan: 669 TL vermiştir..

Kara Kamçı Gulfstream tahmini

5.3.6.7.11
12.7
1-PARDON MY HEART 
7.1.5//9.2.3
1.4.6.9.3.2.5
1.6.12.5
4.6.2.1
3-FARRAWAY KITTEN
8-ANGELIA

33.6 TL

42//84 TL