Günlük at yarışı bankoları ve bir çok paylaşımla beraber yazarlarımızın tahminlerinede ücretsiz şekilde aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ulaşabilirsiniz. At yarışı bankolarında Son koşusunda klasını konuşturdu ama rakipleri biraz sert olunca verdiği aradan da etkilenip salise farkıyla üçüncülükte kalabildi. Bugün temposu oldukça düşük koşuda rakiplerini geride bırakması hiç zorlamayacak gibi. Geçen yarışta da eğer 800'de biraz tempo yükselmeseydi kazanabilirdi. Aynı koşunun beşincisi Yükselim bugün zorlamaya çalışacak fakat yine de son işin de 600'ü 45 çok rahat yapan Bayemir'in bir aksilik olmazsa çizgiye önde geçeceğini düşünüyorum. Günün ilk bankosudur. 

DARKHOLM Gloin'in koşudan çıkartılmasıyla birlikte bende ön plana çıkan isim Darkholm oldu. İki koşu önce 1900 kum da kazanırken 2.02.18'lik dereceye sahip. O gün startla birlikte numarayı alıp düzlüğü de çok önde gören safkanı sonlarda Tekdalinizi zorlamıştı fakat teslim olmamıştı. Son yarışında ise koşudan çıkartılacak Gloin'in kuyruğuna takılıp temposuna ayak uydurmaya çalışmıştı. Koşu içinde ki sert rakipleri ile beraber kazanmak adına çok şey yapsa da 100 direği geçilene kadar mücadelenin içinde kalmış jokeyi enseye basmıştı. En ciddi rakibin yarıştan çıkacak olması ve 1000'i 1.06, 400'ü 26 çok rahat işinde gösterdiği görüntüsüyle beyaz bayrak ayna yarışı yaparak kazanacağını düşünüyor günün ikinci bankosu olarak kuponlara yazılabilir. Şuan için AGF'si %6 fakat çıkan attan dolayı (10) üzeri olacağını düşünüyorum. 

At yarışı bankoları verdiği ara sonrası gördüğü 6 koşunun 4'ünü de 59-63 kg arası sıkletle koşan safkan etkili Jokeyi, uygun sıkleti ile çok şanslı olacaktır.

1200 metre mesafede çıktığı koşulardan sadece bir tanesini kazanması tereddüt yaratsa da diğer koşularında da 1.13 - 1.14 gibi iyi dereceler yaparak istikrarlı koşmuştur.

3 ay evel çimde çıktığı koşuda detay yorum yazdığım ve esaa kumda iyi yerlere geleceğini düşündüğümü belirttiğim Rosemary'yi gördüğü yarışlar ve artan nefesi ile koşuda favori olarak görüyorum.

Bu grup için çok kaliteli bir isim olan Derin Mavi'nin biraz daha koşu görmesi gerektiğini düşündüğüm için risk alarak pas geçiyorum.

Son yarışında ilk kez kuma çıkan Özgenağa 60 kg sıklet ile benzer rakiplere 5,5 boy fark yapmıştır.

At yarışı bankoları 1 hafta içinde 2 kez 800 galobu 56-57 saniyelerde rahat olup artan formuyla bu karışık koşuda banko olarak değerlendirerek diğer ağır favorilerin yıkılmasını bekleyeceğim..