Tüm gazetelerin günlük at yarışı tahminleri ve yorumcularımızın geniş yorumlu tahminlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayıp sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. At yarışı günlük gazete tahminleri son iki yarışıyla beraber takibime giren kısrak yarışı en arkalarda takip edip son metrelerde çok iyi bir sprint atabiliyor. O koşularında apranti Halil Gün'ün bindiği safkana bugün sürekli olarak Necati Çiftçioğlu'nun atlarında görmeye alışkın olduğumuz Barış Kurdu binecek. İlave olarak tam istediği gibi hızlanacak bir yarış olacağa da benziyor. Diğer atların formu pek iyi değil ve de istikrarları yok. Satış koşularında kim gelirse gelsin ben şaşırmam doğrusu ancak bugün bana göre favorisi olduğu yarışta Şükran Babaanne birinciliğe çok yakın ve de küçük kuponlara tek yazılabilir.

EL NİNO: Bugünkü koşuda Dombra önde kaçacak El Nino da peşinde olacak. Bu iki atın düzlüğe gelindiği zaman arkalarında kalan iki attan ayrılıp kendi aralarında birincilik mücadelesi yapmalarını bekliyorum. Özcan Yıldırım El Nino'yla Dombra'yı çok kaçırmadan düzlüğe kadar çıkacaktır. Daha sonra da bir müddet bu iki at arasında bir çekişme yaşansa da çalışmalarında daha hazır gördüğüm El Nino rakibinden ayrılıp kazanacaktır. Bugünkü şablonumda banko yazacağım. 

THREE CAT Zaman zaman etkili olduğu koşuları mevcut safkanın son yarışını kesinlikle ölçü almıyorum. Nedeni ise uzun mesafe de start alması. Kocaeli'de ikincilikte kalırken hemen hemen bugünkü rakiplerine denk oranda isimler vardı. Bursa'da dördüncü olduğu koşudaysa bence daha sert rakipleri geride bırakmasını bilmişti. Üç birinciliğinin ikisini elde ettiği 1400 mesafeli kum yarışına yeniden çıkacak Three Cat'ten bugün etkili performans bekliyorum.

At yarışı günlük gazete tahminleri İzmir pistinde dokuz koşuya katılıp beş birincilik çıkartan diğer dördünden de iki ikincilik iki üçüncülük çıkartan safkan, diğer iller de birincilik çıkartamasa da Gurup-1 15 Temmuz Şehitler i koşusunda ikinci olmayı başarmıştı. Rakipleri oldukça uygun olmakla beraber en ciddi olanı Dombra'nın kendi seyrinde tempoyu kuracağı gidişattan istediği gibi faydalanacağını düşündüğüm El Nino'nun diğer iki rakibinin de bir alt gruplarda daha etkili olacağını düşünerek günün bankosu olarak öneriyorum. 

At yarışı gazete tahminleri günün son ayağında ört buçuk ay sonra piste çıkarak rahat birinciliği uygun rakipleri arasında gerçekleştiren safkan kalitesini bugün de konuşturacağı rakipleri bulmuş durumda. Geçtiğimiz yıllardaysa koşu mesafesi olan 1600 kum da iki birincilik çıkartırken sert gruplarda daha iyi neticeler alan Alptuğhan gelişen formu, iyi idman durumu, uzun tuttuğu işleri, mesafe avantajı ve uygun rakipleri arasında günün ikinci bankosuudur.