Günlük İstanbul At yarışı tahminlerine sitemizden ulaşabilir ve diğer paylaşımlardan da faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklamak. 
 İzmir'de ağır kiloyla kolay şekilde kazanan tayın bu pistte gördüğü son yarışıda sert gurupta çok iyiydi. Son üç yarışını kazana  Karaçelik'e az farkla kaybetmişti. Viraj dönüldükten sonra bir ara koşudan kopmasına karşın yeniden toparlanan tay dökülen rakiplerini bir bir toplamasına rağmen dediğim gibi kaliteli ve Kaizbert temsilcisi rakibine boyun eğmişti. İstanbul at yarışı tahminleri oldukça uygun guruba düştüğüne inandığım, tayın bugün kazanmasını bekliyorum günün bankosudur. 


FOR THE KİNG Kalitesine ve gücüne inandığım safkanı son yarışında banko önermiştim, koşunun sonlarına doğruysa maşallah dedittirmişti kendisi için. Taki 11'inci ayın 12'sine kadar ki üçüncülüğünden önce verdiği ara olmasaydı daha farklı kulvarda göreceğimize inancım tam olan For The King'in kilosunun ağır olması ne kadar sorun gibi görünse de uygun rakipleri de o kadar bu açığı kapatıyor. Numaraya çıkacak bir çokta rakibi bulunan isimi kalitesiyle alternatif tek olarak değerlendirilebilir. 


İstanbul at yarışı tahminleri Amerika'da bu şekilde uzun ara sonrası piste çıkan atlar favori olarak gösterildiğinde kazanma oranları yüksek oluyor. İlk üç yarışını Keenland ve Laurel Park hipodromlarında koşan safkan her üç yarışında da kazanan safkanın uzak ara gerisinde bitirmiş. Son iki startında ekürili ve favori koşmuş ancak yine değişen bir şey olmamış. İşte tam da bu nedenden ben ilk at olarak önereceğim. Dediğim gibi; ABD'deki bahis ofisleri işini iyi yapıyor. Ayrıca Luis Saez gibi bir jokeyin de binmiş olması ayrı bir etken. 

Grubu en gerilerde takip etmeyi seven safkan çok güçlü bir sprinte sahip. Burada Gabriellelizabeth, Fashion Break, Violent Danger ve Rashette önde ve öne yakın gitmeyi seven isimler. 2017 yılında Grup 1 yarışa iştirak eden Gabriellelizabeth bir müddet ara vermiş 2018'de alt grupları zorlanmadan geçmiş. İlk kez burada iki sert rakiple karşılaşacak. Daha önce Fashion Break'e çok kolay hakimiyet kurarak beyaz bayrak ayna yarışına imza atmış. Bugün burada yer alan diğer süratli atlara da üstünlük kurabilir ama bu ekstra efor sarf etmesi anlamına geliyor ve düzlüğe dek yıpranacağını düşünüyorum. Bu yüzden Misschieff Mass'ın istediği tempolarda seyretme ihtimali çok yüksek. İstanbul at yarışı tahminleri son startında Stakes galibiyeti elde eden safkanın bugünkü rakiplerini, gidişatın lehine olması durumunda kolay geçmesi beklenebilir.