Sitemizde günlük yayınlanan Tjk yarış tahminleri ve yazarlarımızın yorumlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ulaşabilirsiniz.
Tjk yarış tahminleri günün ilk yarışında ağır görünse de bu grupları her zaman geçebilecek kapasiteye sahip Emirsoy başarılı jokeyiyle ilk atımdır. Aradan sonra gördüğü yarışlarla açıklarını hızla kapatan İzyaz, bum esafenin etkili ismi Kılıçsoy, son iki yarışını kazanan ve dahada üst gruplara göz kırpan Oğlum Volkan, eküri destekli Erduran, el değiştirdikten sonra bir koşu gören ve bu sefer daha etkili bir yarış beklediğim Zal, son olarak da ayağına seri bir isim olan Tulyarbaba beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çalışacak eğer biraz idareli gidebilirse tatlı bir sürprize imza atabilir.

2. Ayak: İstanbul'da yarış hayatına başlayan tay etkili sprintleriyle radarıma takılmıştı çim kum ayırt etmeden koşuyu iyi bi yerlerde tamamlamıştı. Kocaeli'ye gelip 2 yarış koştu birini kazanıp diğerinde ikinci kaldı.Mesafenin son yarışına göre 300 metre daha uzaması çok daha iyi olacak jokeyinin yapması gereken 2 3 konumda gidip ön tarafı fazla kaçırmadan düzlüğe çıkılır çıkılmaz etkili uzun düzlük sprinti atıp geriden gelenlere cevap vermek olacak.Bu pistte daha çok iyi işler yapacağına inandığım Larvatto'yu sizlere günün bankosu olarak öneri
3. Ayak: Bu mesafenin ve pistin etkili safkanı olan Demirden kendini çok iyi tanıyan,en iyi anlaştığı jokeyiyle sonlardaki etkili sprinti ile kazanan olabilir. Favorinin eksik koşması halinde ise bi türlü beklenen çıkışı yapamasa da galoplarında çok hazır görünen Özilhan, çok kısa ama etkili sprinti olan Derin Sultan bu acı sprintini doğru yerde atarsa spikere adını ezberletebilir. Grup biraz sert görünse de her yarışında dişini tırnağına takan tam yarışçı karaktere sahip olan Özdamar yazarak bu ayağı geçebiliriz.

Tjk yarış tahminlerinde dışarıda bıraktığım safkanların tümü kaçak at benim şahsi fikrim birbirlerini temizlerler düşüncesindeyim kaçarak bitireceğine inandığınız safkan olursa eklemeyi unutmayın.

4. Ayak: Son yarışını ölçü almadığım ve grubun en iyi derecesini elinde bulunduran (1.37.05) Kusursuz Güç önlerde fazlaca prese maruz kalmadan devam ederse beyaz bayrak ayna yarışı yapabileceğine inanıyorum ve safkanı sizlere alternatif tek olarak öneriyorum.Eğer olur da önlerde çok sert tempolar olursa son üç yarışı birbirinden güzel olan Allıyarim devreye girecek ilk isimdir. Çok uygun bir sıkletle koşuya katılacak olan Rıfkiye'den çok ters bi yarış gelebilir sürpriz severlerin kesinlikle değerlendirmesi tavsiye ederim.

5. Ayak: Devamlı aşama kaydeden, bu grupları her daim geçebilecek kalibreye sahip olan ve yarışa göre inisiyatif alarak koşabilen Amazing Love bitmek tükenmek bilmeyen düzlük sprintiyle kazanan olabilir. Son yarışlarına göre uygun grubu yakalayan ve Kadir Tokaçoğlu'nun katkısıyla çok iyi bir yarış yapmasını beklediğim Little Bird favoriye sert rakip olacaktır.

Tjk yarış tahminlerinde geldik son ayağa bana göre günün en zor yarışlarından biri olacak bu koşuyu foto finiş zor ayırır gibi bütçenize göre ne kadar fazla at yazarsanız o kadar rahat izlersiniz. Burada sadece bir tek safkandan bahsedeceğim rakipleri şablonumda olacaktır. İstanbul'da yarış hayatına kazanarak başlayan ve daha sonraki yarışlarında bir varlık gösteremeyen ve haliyle el değişikliğine gidilen,El değiştirdikten sonra iki yarış gören safkan Kocaeli'nin yolunu tuttu İstanbul iç pistteki galopları tatminkar olan Karabiberim'e ilk şansı veriyorum.