Günlük yarış tahminleri hergün sitemizde mevcuttur. Faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayıp sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Yarış tahminleri ortadan kaybolmam seni korkuttu mu? Ne sandın yani Dayın seni yılbaşına beş parasız mı sokacak? Cebini şişirmeden elinde rakı kadehi ondan geri sayıp keyif mi çatacak? Bunu kabullenmem mümkün değil. Her sene olduğu gibi bu yıl da mahalledeki yetimleri sevindirmek için başvuru masamı kurdum. Kahvecinin çırağı akşama kadar gelen yetimleri dinleyip istediklerini gizli bir deftere not ediyor. Sonra da yaptığım alışverişle hepsinin hediyelerini kutulayıp kapılarına bıraktırıyorum. Her ne kadar bazı kesimler bana Noel Baba dese de aslında Türk olduğumdan Ayaz Ata demeleri gerektiği söylentileri doğrudur. Gavurlar bizi kıskanıp törelerimizi çalmışlar. Aziz Nikolas denilen sahtekar densiz üstüne giydiği palyaço kıyafetiyle şov peşinde koşmuş. Yardakçıları da elindeki ganimetlerden faydalanmak için onu desteklemişler. Şimdi de kapitalistlerin oyuncağı haline gelmiş. Eskiden böyle miydi yeğenim? Atalarım at üstünde koşar, Akçam'ın altına koydukları paketlerle Allah'a hediyeler sunarlardı. Şimdi mağazalarda palyaço kıyafetli densiz sahtekar Aziz Nikolas'ın torunları cirit atıp neslimi zehirliyor. Yarış tahminleri yakında çevreme topladığım birkaç yeğenimle bu sömürü düzenine son vermem an meselesi, haberin ola. Sen sen ol bu oyunlara gelme. 

Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim Adana'ya transfer oldu. Artık en doğru bilgileri ondan alıyorum. Geçen gün ahırların arasında gezerken müthiş bankom Komet'in kafasını ahırın kapısından çıkardığını görmüş. Yan ahırda kalan ekürisi Hüma Sültan'a direktif veriyormuş. Söylediğine göre gözleri uzaklara dalgın, dudağının kenarında bir saman tanesiyle konuşmasını yapıyormuş. ''Bana bak Hüma, son yarışımda Koralay'la Delicihan ekürileri vardı. Müthiş koştular. Onları çok kıskanmış olmam söz konusu. Sonra da seyise verdiğim bilgileri antrenöre yolladım. Eğer ekürim olsaydı, kesin kazanırdım, dedim. O yüzden sen de bugün ekürimsin. Yarış tahminleri bana fedailik yapacaksın. Kazanırsam senin de kazançlı çıkman mümkün.'' demiş.