YURT DIŞI SİTELERİNİN GULFSTREAM PARK
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU105-1-29-3-6
2.KOŞU111-2-63-10-5
3.KOŞU81-9-11-54-10-13-12
4.KOŞU63-1-25-4-7
5.KOŞU71-3-45-2-6
6.KOŞU14-2-10-83-7-9
7.KOŞU14-5-78-3-10

GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


KARADAMAR: Son günlerde çok iyi bir form tutan safkan üst üste birincilikleri ile bunu taçlandırdı. Geçtiğimiz yıl kısa vadeli ve grup mücadelelerde iyi işlere imza atan Karadamar verdiği aranın ardından toparlanmakta biraz zorlansa da 8 aylık bir süreç sonrası eski günlerine geri dönmüş görünüyor. Zaten sağlıklı bir yarış hayatı olsaydı, bugün farklı yerlerde izleyebilirdik. Mustafa Çiçek'le de iyi bir uyum yakalayan safkan dengi rakipler arasında bir kez daha birinciliğe yakın olup günün bankosudur. 

Günün ilk ayağında sprinter safkanların şansını biraz daha fazla olduğuna inanıyorum. Son startında favori olarak önerdiğim ve sergilediği performansla beklentimi karşılayan Askoroz ile baş - burun üçüncülüğü ile dikkat çeken Doyoun Hearted ikilisi ön planda değerlendirilebilir. Boş kiloları ile Sky Hero ve Royal Capucino'nun yanı sıra geçtiğimiz yıl üzerinde çok durduğum Death Racer'ın bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

Günün ikinci ayağının iyi orjinli Miss Dadaş, değişen jokeyi ile farklı bir yarış beklediğim Jak Jvetar seri isim İnnovation, İzmir'de gördüğü yarışın ardından farklılaşan Geleg Roj ve geç başladığı mücadelede etkili bir performans sergileyen Türknur yazılarak geçilebileceğine inanıyorum.

Kazandığı koşuda fazla zorlanmayan Akarca Khan bugün yine benzer grupta favori olmayı hak ediyor. O gün ikinci olan Al Uqsur ise Gökhan Kocakaya'nın 52.5 kg deklare olması ile göze batıyor. Bu ayağın bu iki at arasında cereyan etmesini beklesem de ikramiye arayışında sürpriz iki safkana da şans vereceğim.

Son koşularında ikili bitiren Tanyeri ve Ceylinsu ikilisi bu defa uzayan mesafede kozlarını bir kez daha paylaşacaklar. Tanyeri o gün pisti gezinmiş ve jokeyinin kötü sevk ve idaresinden ötürü Ceylinsu'ya daha ciddi bir rakip olamamıştı. Bu kez Nevzat Avcı ile kilo avantajının da artmasıyla rövanşı alabileceğine inanıyorum.

Günün son ayağında start alan İt May Rain iyi orjininin yanı sıra yeterli hazırlıkları ve kum piste olan yatkınlığı ile favori hanesinde değerlendirilmeli. Ankara'daki koşularının ardından bir müddet ara veren ve İzmir'e getirildikten sonra bugünkü binicisi Mustafa Tarhan idaresinde gerçekleştirdiği hazırlıklarında dereceli işlere imza atan Ecem Sultan ise günün sürprizini gerçekleştirmeye aday isimler arasında.

Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 

2.3.9.10.5
4.1.2.3.6
4.6 // 1.2
6.2 // 1.3
6 KARADAMAR BANKO
8.6.1.13.2

35 TL // 140 TL