YURT DIŞI SİTELERİNİN GULFSTREAM PARK
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU32-8-1-15-9-1411-12-13-16-5-6
2.KOŞU310-1-12-6-8-1315-14-7-16-2-9
3.KOŞU28-7-64-1-9
4.KOŞU35-4-21-6-8
5.KOŞU28-9-710-4-1
6.KOŞU47-5-63-2-1
7.KOŞU35-4-11-1-27-12-14-15-8


AHMET OĞUZ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Tahminlerime başlamadan önce benden desteklerini eksik etmeyen başta dostlarım,takipçilerim ve çevreme teşekkürlerimi borç bilirim.Müdavini olduğum güzel çarşımızın ganyan bayindeki tüm dostlara da selam olsun. Ayrıca tahminlerimi hazırlarken katkıda bulunan Metin Aras ve Ali Özer abilerim sizlere de selam olsun. Şunuda belirtmem lazım ki burada dişini tırnağına takıp siz yarış sever dostlarımıza ışık olup aydınlatmaya çalışan ekibimizin sizlerden tek bir isteği olan reklam engelleyiciler kullanmamanız bize vereceğiniz en büyük hediye olur. Herkese bol şanslar dilerim.

1. Ayak: Yarın muhtemelen çok geri planda kalacak ve cazip konumda olacak bir safkanla yazıma başlamak istedim. Geçen sene gazi adaylarından ve grup yarışlarda boy göstermiş olan Aga Osman verdiği 218 günlük arası olmasına rağmen üst üste yaptığı galoplarla bu yarışa çok ciddi hazırlıklarla gelmektedir, kendisine çok uygun grupta start alacak safkan ilk atımdır. Geçen yarış üstünde ısrarla durduğum ve tek verdiğim Lawless virajı çok rahat dönmesine rağmen öndeki rakibinin tamponuna maruz kalıp üçüncülükte kalmıştı bu sefer tam istediği jokeyi (Sadettin Boyraz)'ı bulan safkan ikinci şanslı isimdir. El değiştirdikten sonra bir türlü istediği formu yakalayaman Shutka şeytanın bacağını kırıp fotoyu önde geçip ilgililerinin yüzünü güldürebilir.Verdiği arası olmasına rağmen dinçlik yarışlarını çok seven Padrino, el değiştirdikten sonra beşinci yarışına çıkacak olan ve daha hazır gireceği koşuda Socrates, sonlarda sert gelecek Cochabamba, zaman zaman ters koşular çıkarabilen Kubi Dayı ve pimi çekilmiş bomba olan Namtar'la bu ayağı geçebiliriz.

2. Ayak: Programa baktığımda bana cazip geldi ve tek arayışına geçtiğimde bu ayakta takip atım olan Rosemary karşıma çıktı ve kararı uzun uzun düşündükten sonra verdim.Kum çim uzun kısa ayırmaksızın tırnağından geleni yapan kısrak Ankara sezonu kapandıktan sonra 57 gün geri alınıp tatlı galoplarla hazırlanıp bu yarışa kayıt yaptırdı. Ankara'dan gelen atların adana da başarılı olmaması için hiç bir neden yok ve tam aksine dahada başarılı olabiliyorlar. Kendisini de çok iyi tanıyan Müslüm Baydan'la beraber eğer ön grubu fazla kaçırmadan etkili sprintini düzlüğe bıraktığı anda net kazanan olacaktır ve bende günün bankosudur.

3. Ayak: Bana günün en zor yarışlarından biri olan bu koşuda sırasıyla üst grupta koştuğu yarışı çok iyi olan Angels Boy,yarışın süratli gitmesinden istifade edecek olan Makakvi, binicisiyle çok iyi uyum yakalayan Karaderviş, hayatının ilk kum yarışını gösterişli kazanan Reina De Diamentes, süratli yapısıyla Nalın İsyanı, 82 günlük arası olmasına rağmen hazırlıkları tatminkar Eylül Cemre yazarak bu ayağı kapatabiliriz.

4. Ayak: Kalitesi malum olan Bay Emir ve Kadhan'a eşit şans vermekteyim.Eğer bu iki safkan önlerde erken buluşup birbirlerinden ayrılamazlarsa sonlarda çok etkili gelecek olan Yükselim sert sprintiyle bu rakiplerini avlayabilir.

5. Ayak: Yarışa bakıldığı zaman önde temposunu bozabilecek bi rakibinin olmaması ve daha sert gruplarda bile söz sahibi olabilen Glıon dan beyaz bayrak ayna yarışı izleyebiliriz.Alternatif tekimdir. Eğer ki favorinin eksik koşması halinde son yarışını sert rakiplerinin yanında eksik koşmasına rağmen bugün sonlarda çok sert gelmesini beklediğim Sky Wolf tek rakibidir.

6. Ayak: Gördüğü yarışla açıklarını kapatan grubun kaliteli safkanı olan Derin Mavi sonlardaki etkili ataklarıyla kazanan olabilir ve ilk atımdır. Kumdaki ilk yarışını gayet iyi koşup rahat kazanan Özgenağa,grubun en iyi derecesini elinde bulunduran Beyaz Adam, Müslüm Çelik'in tercihiyle ve Kadhan'ın kardeşi olan Neşvan, önlerde biraz idareli gidip düzlükte alacağı avansla bitirmeye çalışacak olan Kızgın Akrep,Son üçüncülüğünü beğendiğim Zamantının Kızı ve son olarak da kalitesine inandığım Özdilayaz yazarak bu ayağı geçebiliriz.