YURT DIŞI SİTELERİNİN WILL ROGERS DOWN
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU75-3-16-4-2
2.KOŞU57-2-64-1-3
3.KOŞU86-2-51-7-4
4.KOŞU34-5-71-2-8
5.KOŞU41-5-73-2-6
6.KOŞU23-4-18-7-6
7.KOŞU14-3-26-5-7

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİŞov var yeğen şov! Ama bu paralar beni tatmin etmiyor, bu böyle biline. İki gündür müthiş Adana kurgularımla cebini un çuvalı gibi doldurdum. Evde caka satıyorsun, kahvede fiyakan arttı, ganyanda çevren genişledi. Yürürken artık göğsün öne çıkıyor, başın dik. Her gün sabah işe giderken uğradığın simitçiye bugün sabah bahşişini vermeye hazırlanıyorsun. Forsun yeri göğü yakıyor. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Bursa kurgumu gördükten sonra dudağın uçuklayacak, hemen saat gelsin de ganyana gideyim, diye heyecandan yerinde duramayacaksın. Gücümün zirvesindeyim, haberin ola. 

Bakıyorum da bugün üç tane müthiş bankom var yeğen. Onlardan en güvendiğim de Haskaya. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin verdiği gizli bilgilere göre geçen gün yanına ekürisi Çıldır Gölü'nü alıp bir gezintiye çıkmış. Onları gören Cemo yeğenim peşlerine takılıp dinlemeye almış. Son 400 metrenin oradaki bariyerlere ellerini atan Haskaya, yanında otlayan Çıldır Gölü'ne dönüp ''Bana bak ekürim, her ne kadar yarın ben kazandığımda sen kazanmış sayılmasan da, benim için önde tazı gibi kaçaman, benden başka kimseyi yanına yaklaştırmaman, son 100 metrede beni görünce geçilmen gerektiği söylentileri doğrudur. Eğer ikimiz aynı hesaba koşuyor olmasaydık, başına kötü işler getirmem mümkündü. Ne de olsa ahırdaşız.'' diyerek tehdit etmiş. Yani anlayacağın resital var resital. 

Üst üste bulduğum altılılar yine bazı kesimlerin dikkatini çekti. Düşmanlarım tetikte. Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi, TJK Reisi, Urfalı köy ağaları peşimde. Kelle koltukta geziyorum. Dayın senin için karşısına kimleri aldı yeğenim haberin yok. Sen her gün sayfama giriyor, müthiş kurgularımı hortumlayıp çıkıyorsun. Bir tane de tıklama yapayım, Dayımın sitedeki yeğenleri ihya olsun, onların da cebi şişsin demiyorsun. Bedava benden faydalanıyorsun. Bundan sonra gerekeni yapmayanlarla arama set çekmem, kara kedilerin o setin üstünde gezmesi mümkün. Sonra, Dayım demedi, deme. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

MÜTHİŞ KURGUM

4 BAGÜR GÜZELİ // 6.7.1.2
3 ALESSANDRA // 1.6.7.4.8
4 VILLAGE HOFF // 2.1
1 HASKAYA BANKO
7 URLA DESTANI // 6 
8 TUĞTEKİN // 1.2.4.7.9.11.12

134.4 TL