Arada zamanım oldukça tahminlerimi ve görüşlerimi sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Malum Ülkece zor günlerden geçiyoruz. El birliğiyle İnşallah en kısa zamanda bu süreçten sağlığımıza ve çevremizdekilere de zarar vermemek adına uyarıları dikkate alıp çıkacağımıza inanıyorum. Şuan kurum, özel sektör ve dışarıya çıkmak zorunda olup çalışan kesimin çokluğunun farkındayız. Onlara da Allah güç, kuvvet ve sabır versin. 

Günün ilk ayağında gözüme takılan iki isimden COUGAR COUNTRY'nin binicisi kalitesini ve 800-49 ÇR galobuyla daha önde görünen isim olduğundan ilk sırada şanslı görüyorum. Sıralamanın son basamağında  iki koşudan çıkan CONSUMERCONFIDENCE'i rakip olarak değerlendireceğim.

Günün üçüncü ayağı maiden koşusunda kazandığı koşuların bir çoğunda baktığım zaman sürpriz isimlerle kazanan Curtin Kimes'li 1 numaralı Kims Adonis favorim. Tek yarışında üçüncü olabilen Mıster Missleading'i raklip olarak değerlendireceğim. İlk defa start alan Bug Zapper, favori Nowember Kine ve What Thinking önereceğim isimler.

Günün dördüncü ayağında Miketown birinci olduğu koşuda Taruca'yı mağlup eden isimdi.Koşu 1200 mesafede koşulmuş Şartların değişmesi Taruca'nın lehine işleme açısından daha elverişli olacak diye düşünüyorum. 800-51 çok rahat galopta yapşan Taruca'yı günün bankosu olarak öneriyorum.

Günün son ayağında 1-HOLLYWOOD SQUARE 800-49.5 R hazırlığıyla ilk atımdır. Goncalves az tercih edilen jokeylerden. İstatistiklerde totosu fena değil. 4-NYM isimli safkanla rakiptir. Çok sürprizde 6-Wonder Floric'i bende kuponumda değerlendireceğim.

Bol şans diliyorum.

ALTILIM

7-5//3-2
6-5-8-4-2-1-10
1-2-3-5-4
4-TARUCA
2-1-3-4//6-5
1-4-6

42//126 TL