CHECKERBOARD bundan daha iyi yarışlarda iyi performans gösteren safkan için rakipler iyi görünüyor.. Bu pistte ise önceden derece olarak rakiplerinden daha iyi. Son koşusunda ise hız olarak önceki yarışlarına oranla daha dinç görünmüş. Dişine göre rakipler yanında favorimdir. Son koşusunda da favoriler içerisinde yer almasına rağmen tabela dışında kalan Right On By, erken bahis oranlarında 2/1 orana sahip. Bugün şansızlığını kırabilir. Geçen ay mesafenin üzerinde bir koşu kazanan Hıonest N Lucky, jokeyi ile bugüne kadar üç defa çizgiyi önde geçmiş.Ayın 8'inde 50 çok rahat yapmış şans verilmelidir. 

SEDARIS Son startlarına baktığımızda sekiz koşudan iki birincilik çıkarmış bir isim.Dört defa ise tabela içerisinde yer almış. Son koşusunda ise hız olarak iyi yere ulamış olsada koşu içinde sorunla karşılamış. Üç gün önce burada 600'ü 38.8 çok rahat galop yapan Sedaris favorimdir. Son üç yarışını Sam Houston'da görüp, iyi sonuçlar çıkartan Morhawk, son yarışını boyun farklı ile çim pistte kaybetmiş. Öncesinde Remington Part'ta üç defa kum koşusuna katılıp bir ikincilik ve bir üçüncülük almayı bilmiş. 800'ü 49.6 rahat işiyle ikinci şanslı isimdir. 

EVEI'S PRINCE Yarış hayatının ilk startını yine bu pistte almış ve mesafede benimde şans verdiğim isimlerdendi. 75 bin dolar bedelle alınan safkan,bir koşu görüp tecrübede kazandı. Bugün bence daha şanslı olacağını düşündüğüm isim kuponlarda yerini almalıdır. 

29 gün önce rakiplerinden Dont Tell Nobody isimli rakibine mağlup olan NATIVE RIVER'ın yarış öncesi 321 günlük arası vardı. Bir sonraki koşusunu kazanırkende hız rakamları bayağı iyi. O gün bence çok yerinde gidişat uıygulayıp jokeyiyle uyum içerisinde idi.  Bugün bence daha da gelişen formuyla Agf tablısunda şuan için gerilerde kalsa da yerini hake etmediğini düşünüyorum. Favori olarak değerlendireceğim. Dont Tell Nobody ise kazandıktan sonra 800'ü 48.8 çok rahat iş yaptı, değerlendirilmelidir. Mahoning Valley'de son yarışını dördüncü olarak tamamlayıp, burada 800'ü 50.8 rahat yapan It S Yes Ölçekli şablona üç isim yeterlidir. 

LADY LUARA

Sam houston'da katıldığı ve ikinci olduğu son yarışını izledim. Virajı çok rahat şekilde dönmesine rağmen rakibi ile girdiği iki, mücadeleden bir türlü sıyrılamamış ve sonlara doğru da teslim olmuş.Bugün mesafe dahada kısalmış. Dış kulvar anatajınıda en iyişekilde kullanacağına inandığım Lady Nura'yı günün banko ismi olarak öneriyorum. 

Günün üçüncü koşusunda yarıştan çıkartılan 1 numaralı Morhawk yerine 7 nolu isim eklenmiştir.. 

NORMAL ALTILIM

6.1.2
4.7
4.5.2.8.1.3
6.5.1
9.4.1.5.6
11-LADY LAURA

27 TL

ALTILIM


6.1.2.8
4.7
4.5.2.8.1.3
6.5.1.9.4.2
9.4.1.5.6.3
11-LADY LAURA

86.4 TL