AT THE RACES HONG KONG TAHMİNLERİ

1. KOŞU: (1) GALAXY RACER // 10-12-11
2. KOŞU: (10) COMPASSION SPIRIT // 8-5-3
3. KOŞU: (5) METHANE // 3-9-2
4. KOŞU: (1) HAPPY GOOD GUYS // 7-2-10
5. KOŞU: (11) SUPER WINNER // 6-8-12
6. KOŞU: (7) BEAUTY SPARK // 11-2-3
7. KOŞU: (9) ALPHA HEDGE // 7-5-3
8. KOŞU: (12) CONFUCIUS DAY // 1-8-10
9. KOŞU: (8) HIGH REV // 9-12-5

RACİNG POST HONG KONG TAHMİNLERİ

1. KOŞU: (1) GALAXY RACER // 10-12-11
2. KOŞU: (10) COMPASSION SPIRIT // 8-5-3
3. KOŞU: (5) METHANE // 3-9-2
4. KOŞU: (1) HAPPY GOOD GUYS // 7-2-10
5. KOŞU: (11) SUPER WINNER // 6-8-12
6. KOŞU: (7) BEAUTY SPARK // 11-2-3
7. KOŞU: (9) ALPHA HEDGE // 7-5-3
8. KOŞU: (12) CONFUCIUS DAY // 1-8-10

9. KOŞU: (8) HIGH REV // 9-12-5

azete At Yarışı Tahminleri, her gün düzenli olarak sitemizde yayınlanmaktadır. At yarışı yazarları derneği tarafından servis edilen ve yaklaşık 21 adet yerel ve ulusal gazetenin görüşlerinin yer aldığı dosyalara siteniz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

GAZETE AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Gazete At Yarışı Tahminleri Nedir?

Gazete at yarışı tahminleri, ulusal ve yerel gazetelerin her gün yapılan altılı ganyan dahili koşular üzerine yarış yazarlarının geniş yorumlar yaparak veya her ayakta tuttukları atların isimlerini yazarak paylaştıkları görüşleridir.

Sitemizde yerel bazda Yeni Asır, İstanbul, Yenigün, Sonsaat, Bizim Anadolu, Önce Vatan, Yeni Çağrı, Antalya ve Bizim Sakarya; ulusal bazda ise Fanatik, Fotomaç, AMK, Hürriyet, Sözcü, Akşam, Vatan, Habertürk, Takvim, Milliyet, Cumhuriyet, Güneş, Posta, Sabah gibi yayınların günlük gazete at yarışı tahminleri paylaşılmaktadır. 

At yarışları sosyal bir faaliyet olmasının yanı sıra kimisi için kazanç kapısı, kimisi için umut yolu, kimisi için de eğlence ve vakit geçirme aracıdır. Ama en önemlisi de en kumarbazından en temizine kadar hepsini çepeçevre saran bir tutkudur. Ulaşılabilen tüm platformda atlar üzerine konuşmak, yarışlar hakkında yorum yapmak, jokeyleri, antrenörleri eleştirmek, at sahiplerine kızmak vb. gibi birçok hadise yarış severin olmazsa olmazıdır. Bir nevi yemek içmek gibidir ve yokluğunda büyük bir boşluğa düşülür. Zaman zaman milli yas yahut bayramlarda koşuların iptali, olmaması yahut kötü hava şartlarından dolayı ertelenmesi durumlarında neredeyse tüm yarış severler bir boşluğa düşer. Alışkanlıktır yani. 

Gazete At Yarışı Tahminleri Ne İşe Yarar?


Her gün koşulara çalışılırken bültenler alınır, gazeteler alınır. Gazete at yarışı tahminleri dikkatle incelenir. Bülten puanlarına, galoplara, koşu derecelerine özenle bakılır. Nihayetinde de o gün için değerlendirilebilecek atlar tespit edilip kuponlar oluşturulur. Gerisi nasip ve kısmettir. Hiçbir zaman yarış severlerin aklından çıkarmadığı bir gerçek varsa o da at yarışlarındaki en önemli unsurun şans faktörü olduğudur. Yazdığı at ne kadar iyi olursa olsun her an ortaya çıkacak aksi bir durumun kuponunu tehlikeye düşürüp yatmasına sebep olacağını bilir. Aslına bakarsanız her oyuncu daha kuponunu oynamadan yatmayı da kabullenmiştir. Bu yüzdendir ki çok büyük ikramiyeler bile çok büyük sevinçlere yol açar. 


Gazete at yarışı tahminleri yayınlamak yayın kuruluşlarına da tiraj anlamında büyük katkılar sağlamaktadır. Günümüzde iyi ve tanınmış yazarların bir gazeteden diğerine transfer edilmesi durumunda o gazetenin satış rakamları yükselmekte ve diğerininki düşmektedir. Bu da at sevenlerin gazete at yarışı tahminlerine ne denli önem verdiğinin bir göstergesidir.

Sitemizde bununla beraber birçok içerik ve kaynağa ulaşabilirsiniz. 

Bizi takip etmekten vazgeçmeyin.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

İyi günler dileriz.

Sihirli Kantarma Ailesi.