AT THE RACES WİLL DOWN TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 9  OKIE PRINCESS // 7 SMART BOX
2. KOŞU: 1  PEPPERMINT MATCH // 5 DOC DOC OTEKA
3. KOŞU: 4  KARATE HOTTIE // 2 LIL FOOTNOTES
4. KOŞU: 6  CROSSING DIXIE // 8 RUBBER BANDMAN
5. KOŞU: 8  DRIP BREW // 6 IMA DISCREET LADY
6. KOŞU: 3  CYPRESS POINT // 5 ALSHAMKHAH
7. KOŞU: 5  ELIJAH ANET // 6 OKLAHOMA STORM


RACİNDUDES WİLL DOWN TAHMİNLERİ


Koşu 1:#9 Okie Princess (5/2)

Koşu 2:#5 Doc Doc Oteka (5/2)

Koşu 3:#3 Girls a Bullet (7/2)

Koşu 4:#8 Rubber Bandman (3/1)

Koşu 5:#8 Drip Brew (8/5)

Koşu 6:#5 Al Shamkhah (7/2)


Koşu 7:#5 Elijah Anet (5/2)
Altılı ganyan tahminleri sayfamıza hoş geldiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz ve her yarış severin kullanımına açıktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve bol şans diliyoruz.

ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Altılı Ganyan Tahminleri Nedir?

Altılı ganyan tahminleri; her gün çeşitli il ve ülkelerde düzenlenen yarışlara ilişkin programlarda önceden belirlenen ard arda altı koşunun kazananını doğru bilmek üzerine kuruludur.Ücretsiz Altılı Ganyan Tahminleri Yayınlamaktaki Amacımız Ne?

Ücretsiz altılı ganyan tahminleri yayınlamaktaki amacımızı kısaca şöyle özetleyebiliriz; yayın hayatımıza başladığımız günden bu yana ücretsiz altılı ganyan tahminleri ile siz değerli dostlarımıza yardımcı olmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyor ve yoğun bir mesai harcıyoruz. Bazen de faydalı içerikler sunarak bilgilendirme ve bilinçlendirme yolunda da önemli adımlar atıyoruz. Biz sizin için varız ve sizin sesinizi duyurmak için buradayız. Satılan yarışlar, bilinçli kaybedişler, hatalı binişler gibi tüm durumlarda siz talep edin biz sesinizi yükselterek gerekli mercilerin kulağına çalalım. Ele ele verip  birlikte olursak yıkamayacağımız hiçbir duvar yok. Sağlıcakla kalın. Keyifle okumanızı temenni ediyoruz. Altılı Ganyan Tahminlerinde Kazandıran ve Kaybettiren Faktörler

Altılı ganyan tahminlerinde kazandıran ve kaybettiren faktörleri sıralamamız gerekirse; Atın koşu aralığı uzun ise ve koşacağı da uzun mesafeli bir koşu ise pek şansı yoktur kazanması çok zordur. Genelde uzun mesafeleri kaçarak bitiren atlar kısa mesafelerde aynı sitille koşan kısa mesafe atı varsa kazanamaz. Kısa mesafeleri formu iyi olan tempolu koşan atlar kazanır. Altılı ganyan tahminleri verenler için önem arz eden bir durumdur.Kısa mesafelerde sürpriz gelen atlar ağır kilodan apranti indirimi ile kilo düşen atlarda yaparlar.hatta böyle atlar tek bile yazılabilir. Genelde atların uzundan çıkıp kısa mesafeye girdiklerinde performansları azalır ama aynı mesafede kalırsa performanslarını korurlar.Kötü performansın nedenleri:* Atın koştuğu gurubun kendisine sert gelmesi

* Pistin ve mesafenin aleyhine olması

* Koşuda yerini yadırgaması yani farklı farklı pist ve şehirlerde koşması

* Üzerindeki biniciye yanlış taktik verilmesi

* Binicinin hatası yani tecrübesizliği

* Yarış içerisindeki yapılan fauller yol bulamaması dırKoşacak atların sprint mesafelerinin mümkün olduğu kadar bilmek. Aynı özellikteki atların arasından en iyi olanı seçmek. Pist ağır ise önde giden atları bulmak onların içinde performansı iyi olanları yazmak. Kaçak ve sprinter olan atları mümkün olduğu kadar bilmek. Ona göre de yazmak. Antrenör ve sahip değişikliği olan atları tespit etmek. Zira bu türlü atlar genel de en geç üçüncü yarışında sürpriz yaparlar. 


At hiç kum koşmamış ise ama bir kaç çim yarış koşmuş sa bu koşulardaki performansı ilk kum performansının nasıl olacağını açık açık belli eder. yani galopları iyi ama çimi iyi değilse kumu iyi olacaktır anlamında. Bir atın 4-5 yarış sonrasında performansında yani totosunda düşüş varsa (9,10-12-11)bu at kazanamaz ama tam tersi bir durum varsa yani 10-9-7-6-5 gibi ise totosu kazanmaya çok yakındır sürpriz yapabilir.Bir atın koşu aralığı yani iki koşu arası dinlemesi ve bakımının yapıldığı gün sayısı için ideal süre İngilizler de 16 gün Araplar da bu süre daha azdır.performansını etkiler. Genelde atlar uzun mesafeli bir yarışta ilk dörde girmiş ise bunu yaparken de aşırı bir zorlama olmuşsa bu atın bir sonraki yarışı ideal mesafesinde de olsa kısa veya uzun olsun başarılı olamaz..özellikle kısa mesafe atlarında daha belirgindir.Atların koşu aralıkları uzun bir süre ise koşacağı koşularda özellikle uzun mesafeli bir koşu yapacaklarsa şansı yok denecek kadar azdır Tüm koşularda erkekler dişi atlara göre daha fazla kilo ile çıkarlar. (1,5 kilo) Altılı ganyan tahminlerine bakarken lütfen tüm yazarlarımızın görüşlerine ayrı ayrı önem veriniz. Hepsinin altılı ganyan tahminleri birbirinden farklı ve bağımsızdır. Çapraz kupon yapma, aralarında paslaşma gibi durumlar söz konusu değildir. Zaten iyi inceler ve takip ederseniz çoğu zaman hepsinin önerdiği tekin de kazandığını görebilirsiniz. 


Şansınız bol, bahtınız açık olsun.