RACİNG DUDE GULFSTREAM TAHMİNLERİ

1. KOŞU: #1 Aerodynamic
2. KOŞU: #2 Lime
3. KOŞU: #7 More Than Usual
4. KOŞU: #10 Luxe Diamond
5. KOŞU: #5 Wicked Mercury
6. KOŞU: #2 Prince Khozan
7. KOŞU: #7 Genghis
8. KOŞU: #8 Drama in Dixie
9. KOŞU: #9 Just Kidding

SPOCKYEXPRESS GULFSTREAM TAHMİNLERİ

1. KOŞU: #1 Aerodynamic // 4-6
2. KOŞU: #2 Lime // 6-7
3. KOŞU: #6 Uno Baby Birds // 7-9
4. KOŞU: #1 Varsovia // 6-7
5. KOŞU: #1 Out Fantasy // 5-9-11
6. KOŞU: #5 Bourbon Currency // 6-8
7. KOŞU: #3 January Man // 6-10
8. KOŞU: #1 Warrant Officer // 6-8
9. KOŞU: #1 Cajun Brother // 2-9

TJK Canlı TV İzle sayfamıza hoş geldiniz. Sitemizde yer alan diğer içeriklere bakmak için menüyü kullanabilirsiniz. 


TJK TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


TJK Canlı TV İzle, Uydu, Radyo Frekans Bilgileri


Türkiye Jokey Kulübünün resmi yayın organı olan TJK Canlı TV izle canlı izle ve TAY canlı TV izle  uydu üzerinden izlenebilmektedir. Geçmişte TRT üzerinden yayın yapan kuruluş daha sonra dijital ortama geçmiş ve uydu yayınına başlamıştır. Yıllardır içerisinde yayın kalitesini artırarak HD düzene geçerek göze de hitap etmeyi başarmıştır. Yabancı yarışlardaki görüntü kalitesi ile kıyaslandığında hala bir nebze geride olduğumuz hissi uyansa da son gelinen nokta geçmişe nazaran mükemmel olarak nitelendirilebilir. Bu şekilde yarış sever safkanları daha net görebilmekte ve özellikle padok sırasında çok faydalı olmaktadır.

Koşular aynı zamanda TJK resmi sitesinden canlı TJK canlı TV izle izle seçeneği ile de seyredilebilmektedir. Fakat burada bazı aksaklıklar ve handikaplar var. Çünkü yayın internet üzerinden yapıldığı için minimum 30 saniyelik bir gecikmeye uğruyor ve kuponlarını e bayi üzerinden yapanlar bu aksamadan ötürü mağduriyete uğramaktalar. Bu yüzden TJK WEB TV üzerinden izleyenler mutlaka yarışlar başlamadan birkaç dakika evvel kuponlarını yatırmış olmaya dikkat etmeliler.

TJK canlı TV izlede koşuların yanı sıra birçok canlı yayın programı da yapılmaktadır. Son Düzlük bunların içerisinde en beğenileni olmakla beraber haftaya bakış programı da ilgi çekmektedir. Ayrıca zaman zaman belgeseller paylaşılıp genel kültür anlamında yarış severe katkı sağlanırken, son dönemde 20 yıl öncesinin koşuları yayınlanıp nostalji rüzgarları da estirilmekte.

Uydu frekansları ise şu şekilde:Tjk TV Canlı izle Frekans Değerleri: 

 Uydu: Eutelsat W3A 7.0 E
Frekans: 11595 Mhz
Polarizasyon: Horizontal
Symbol Rate: 30.000 MSybm/s
FEC: 3/4 
Tay TV HD Frekans Değerleri:

Uydu : Türksat 4A
Frekans : 12245 MHz
Polarizasyon : Yatay (Horizontal)
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/6
Modülasyon : DVB-S2 , 8PSK


Turbo, Mirhat, Tansel, Yavuzhan, Caş, Kafkaslı, Odin, Ayabakan; Johny Guitar, Bold Pilot, Trapper, Velociraptor, Fairson gibi birçok şampiyonu TJK canlı TV izle imkanı ile yakından görebildik ve takip ettik. Bundan sonra da sürekli gelişen sistem ve yayıncılık kalitesi ile nice şampiyonları izleme fırsatına sahip olacağız. 

At yarışlarının kumar değil, deşarj olmak için kullanılması gereken bir araç olduğu gayesinden sapmayın. Kendinize zarar vermeden keyif alarak işaretlediğiniz kuponlarla eğlenceli vakit geçirin. Şansınız bol olsun. İyi günler dileriz.