JOKEY İSTATİSTİKLERİ
ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ

At Yarışı Bülten Tahmini

At yarışı bülten tahminlerine göz atmak için sitemize yapmış olduğunuz ziyaret için müteşekkiriz. Bol şans diliyoruz. 


At Yarışı Bültenleri Tahmini İçin Tıklayınız

At Yarışı Bültenleri Tahmini Nedir?


Ülkemizde iddaa ile sürekli rekabet halinde olan ve giderek gelişen ve büyüyen bir sektör olan at yarışları için yarış severin talebini karşılamak adına birçok gazetenin yanı sıra günlük bültenler çıkarılmaktadır. Bu bülten, gazete ve sitelerde yazarların tahminlerinin yanı sıra günlük genel bir tahmin paylaşılmaktadır. Biz, sizlere bu at yarışı bülten tahmini ulaştırmayı hedefliyoruz. Böylece zamandan kazanmış olacaksınız.Sitemizde her gün düzenli olarak at yarışı bülten tahmini yer almaktadır. Buna ilaveten bilgisayar analizleri ve yarış yazarlarının görüşleri de sizleri bekliyor. 

At yarışı bülten tahmini içerisinde aklınıza gelen tüm dergilerin sağ alt köşesinde yer alan günlük tahminler yayınlanmakta. Birçoğu başarı sağlarken bazıları da yanıltmaktadır. Özellikle bültenlerin puanlamaları yarış severi etkisi altına alırken günün agf tablolarının oluşmasında da büyük etki göstermektedir. 

Tanınmış bazı yazarlar da bu bülten ve dergilerde görüşlerini kısa yorumlar halinde iletmektedir. Alışkanlıklar zor değiştirildiği için neredeyse herkesin günlük olarak aldığı bülten veya bültenler üç aşağı beş yukarı bellidir. Kolay kolay bir yarış sever değişikliğe gitmez, çünkü çalışma metodu elindeki kaynağa göre ayarlıdır. Zoraki durumlarda, örneğin bülten kalmaması gibi hallerde altılıya çalışırken zor anlar yaşanmakta ve konsantrasyon bozulmaktadır.

Sitemizdeki at yarışı bülten tahmini birçok takipçimizin isteği doğrultusunda ele alınmıştır. Bültenleri sayfa sayfa karıştırmak yerine genel görüşün yer aldığı köşedeki kurguyu incelemeyi tercih edenler elbette belirli bir ücret ödemek yerine bizim sunduğumuz imkanı daha faydalı bulmaktadır. Ancak sanal olarak da bu bilgi ve dergilere ulaşmak mümkün. Hürkont'un dağıttığı yarış dergileri için açtığı bültenci isimli siteden her gün belirli bir meblağ karşılığında bilgisayarınıza istediklerinizi indirerek inceleme imkanına sahipsiniz. 

Sizlere tavsiyemiz puanlamalara çok takılmadan kendi tuttuğunuz atlara öncelik tanımanız ve çok sürpriz bir durumda olsa bile asla vazgeçmemeniz. Aksi halde düşük ikramiyelere at yarışı bülten tahmini yönelik bir kuponla yarışların neticelenmesini bekliyor olursunuz.

Sitemizin Amacı

Yarış severe en doğru bilgiyi en kolay yoldan ve hiçbir ücret talep etmeden ulaştırmayı ilke edinen sitemiz kendisini sürekli yenileyerek geliştirmektedir. Sizlerin isteklerini dinliyor, ihtiyaçlarını ve eksiklerini büyük bir mutluluk duyarak gideriyoruz. Bizi takip ederek yakın çevrenizdeki dostlarınıza önermeniz emeğimizin karşılığını almamız bakımından faydalı olacaktır.


Teşekkür eder, bol şans dileriz.