FREE BEEPİX GULFSTREAM TAHMİNLERİ

1. KOŞU: #7 PRINCESS ULELE;  #5 MARCHING IN;  #3 LALALI
2. KOŞU: #3 POP A CHOC;  #5 REARRANGE;  #9 GIBBERISH
3. KOŞU: #5 SCATNAP;  #3 BAREEQA;  #7 CODRINGTON
4. KOŞU: #4 BROOKES ALL MINE;  #2 TIZ POSSIBLE DEAR;  #8 DURLYN
5. KOŞU: #2 LETMENO;  #8 PATROL;  #13 JUSTINTHENICKOTIME
6. KOŞU: #8 YES I SEE;  #2 IL FARAONE;  #4 ARRIVEDERLA
7. KOŞU: #1 PAKHET;  #13 ZABAVA;  #4 SERANITSA

RACİND DUDES GULFSTREAM TAHMİNLERİ

Koşu 1:#3 Lalali (8/5)

Koşu 2:#4 Delightful Dreamer (12/1)

Koşu 3:#3 Bareeqa (9/5)

Koşu 4:#2 Tiz Possible Dear (5/2)

Koşu 5:#5 No Word (3/1)

Koşu 6:#8 Yes I See (5/2)
Koşu 7:#6 Cariba (7/2)


RACİNPOST GULFSTREAM TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 1 FAST VENEZUELA
2. KOŞU: 8 ALL I NEED // 3
3. KOŞU: 5 SCATNAP // 3-4
4. KOŞU: 4 BROKES ALL MINE
5. KOŞU: 5 NO WORD
6. KOŞU: 7 BLAKEY
7. KOŞU: 8 BERING STRAİT // 10

Günün at yarışı sonuçlarını artık bütün detaylarıyla öğrenmek çok kolay. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklamak.

GÜNÜN AT YARIŞI SONUÇLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIAT YARIŞI SONUÇLARI


Start çıkışıyla birlikte numarayı alan Altınbay yedili plasenin başlangıç ayağında çok kolay şekilde çizgiyi önde geçti. Koşunun ikincisi ise startta biraz oyalanan Namzet oldu. İlk koşu için at yarışı sonuçları böyle şekillendi.

Tabeyala girme başarısı gösteremeyen Arnavut koşunun yükünü çekmiş, start çıkışıyla rakibini düzlüğe kadar kovalayıp koşununda ikinci olan Volkanımsın mücadelesine iç bariyerde Spring Break ve son 200'de koşuyu kazanma başarısı gösterip etkili sprint atan Oğlum Barış rakiplerine üstünlük kurarak çizgiyi önde geçen isimdi.

Yarışın liderliğini alan Ceasar'ı düzlükle birlikte çok kolay tempoda gelip yakalayan Bursa'da kazandığı koşuya benzer şekilde çizgiyi önde geçen Atakanabi oldu. Diğer at yarışı sonuçları ise şöyle şekillendi; koşunun yükünü çemne Ceasar ikinci, hafif kilolu Big Lıghtıng üçüncü, fazla varlık gösteremeyen Rıch Cat dördüncü olarak koşudan ayrıldılar.

Programın şuana kadar en zevkli çekişmesinin olduğu koşuydu. Aysev'in numarayı alıp liderliğe çıktığı yarışta takipçisi Eagle Paw hemen dışına dolanıp jokeyi Tolga Yıldız'ın da sabırlı bekleyişi ve rakiplerinin ataklarına zamanında karışık vermesiyle kazandığı koşu oldu. At yarışı sonuçlarına göre; Sonlarda bindiren Kıng Of The Sun ikinci, Haskaya ise üçüncü olarak bu zevkli mücadeleden ayrıldı. 


Bir çok safkanın düzlükte yarışı kazanma isteğine karşılık veren Emirsoy bariyer dibinden yaptığı ataklarıyla uzun aradan sonra kazanmayı başardı. Baştan aldığı liderliği koruyamayan Saygon ikinci, dışa doğru açılan iki isimden Ninoşunoğlu üçüncü, bir ara koşuya ortak olan Efeyürek ise at yarışı sonuçlarında dördüncü olabildi.

Son ayakta Neşetim arap atlarına ait koşulara baktığımız da en etkili sprint atıp kazanan isimlerin başında geliyor: Virajı sekizincilikte dönüp yine Tolga Yıldız'ın ustalığını konuşturduğu ve rakibini çizgide avladığı koşu oldu. Koştaha ikinci, koşunun yükünü çeken Milyoner üçüncü, çok etkili olamayan Çağlarkan ise dördüncü olarak at yarışı sonuçlarını tamamladı.