1.KOŞU

HONG KONG HELEN (11)
DEJA SUE (10)

2.KOŞU

THORPE D'ORO (5)
HICKORY HILL (8)

3.KOŞU

STRONG SIDE (7)
VALIANT APPEAL (5)

4.KOŞU

NOCTURNAL MISSION (3)
SILKY APPEAL (5)

5.KOŞU

TAPINDEED (3)
COLLEGE QUEEN (7)

6.KOŞU

CHAMPAGNE'S ON ICE (6)
GAMBLER (8)

7.KOŞU

SWEET MARY M (3)
BRIGHT BLING (2)


ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Günün ilk ayağında FIRST EMPIRE'ın kazanacak kıvama geldiğini düşünen tahmincilerimiz bu safkanı ilk planda öneriyor. SEA PEARL'ün İstanbul'da elde ettiği birinciliğin bu grupta söz sahibi olmasına yeteceğine inanılıyor. İyi orjiniyle CONTROLLABLE'ın ilk birinciliği için geri saydığı ve sırasıyla HARD STONESALNAZAR, MATİZ ve SOĞUKKANLI'nın diğer ihtimaller olduğu belirtiliyor.  

Günün ikinci ayağında yazarlarımız, son üçüncülüğünde eski formuna yaklaştığını tespit ettikleri HAYAL PERİSİ'ni ön planda tutuyorlar. Ömer Kaya'nın bugün için kazanabileceği safkanlar arasında ilk sırayı verdikleri ALBURAK KIZI'nın ihmal edilmemesi gerektiğini ve kuponlarda olmasının faydalı olacağına inanıyorlar. DİLŞAN KIZI ve KIŞGÜLÜ'nün yanı sıra geçtiğimiz yıl farklı performans gösterdiği döneme dikkat çekilen SEVERİM'in bomba şansı olduğuna inanılıyor.

Günün üçüncü ayağında Kara Kamçı tarafından TANSELİ tek tutulsa da ilk koşusu olmasına rağmen MUHTEREMinn bu safkana ciddi rakip olup zor anlar yaşatabileceği ve DELİ EMİN de eklenerek rahat bir koşu izleneceği konusunda fikir birliği var.

Günün dördüncü ayağına geldiğimizde Ekürilerden OCEAN LOWER rakiplerinden daha önde tutuluyor. Sırasıyla LEGENDARY QUEEN, BEST OF ELİF, ŞEBOŞ ve KAKAO rakip olarak gösteriliyor.

Günün beşinci ayağında Erkan Tunç idaresinde hazırlanıp bu koşuya getirilen STAR SCREAMin yanı sıra BIXI ve CRAVE de şans veriliyor.

Yazarlarımız günün son ayağında son koşusunda göstermiş olduğu performansla ÖMERHANBEYin birinciliğe yakın olduğu düşünseler de VİCDANSIZ ve NECATİ AMCA'nın yakın oranda şanslı olduğu konusunda görüşlerini paylaştılar.

Yazarlarımızın ortak görüşleri bütçe olarak sınırı aştığından dolayı ilk ayaktan iki üçüncü ayaktan bir safkanı şablon dışında bıraktık. Eğer okumadıysanız yorumlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Değerli dostlar yorumlarda ilk kez koşan diye belirtilmesine rağmen Elifnur yazılmıştır. Doğrusu MUHTEREM olacak. 18.40