THORPE D’ORO 

Koşularında belirli bir başarı yakalayan safkan Tampa Bay'da iki koşu kazandıktan sonra son yarışını bu pistte üçüncü olarak tamamladı. Grupta bir çok rakibi son koşularından galibiyet yada iyi sonuçlar almış isimler. Ama Grup biraz daha müsait. Mesafe derecesi ise kaba kumda 1.09.25. Uygun rakipleri yanında birinciliğe çok yakın görünüyor. Günün ilk bankosudur.

NOCTURNAL MISSION

Gulfstream, Belmont, Saratoga ve kazandığı Aqueduct-Delta Down koşularına baktığımızda gruptan farklı bir performansa sahip olan en son elde ettiği birinciliği de mesafede gerçekleştiren kısrak günün bakosu olur. Jokey-Antrenör istatistiğinde ise 18 koşuda 7 birincilik var. Grupta hız seviyelerine bakıldığında rakiplerinden hiç biri yanına bile yanaşmıyor. Uygun rakipleri yanında günün ikinci banko ismidir. 

GAMBLER

Fair Grounds'da kazandıktan 10 gün sonra bu pistte bir koşu görüp dördüncülükte kaldı. O gün kötü performans sergilese de uzayan mesafede bugün şanslı olacağını düşünüyorum. Sürprizde değerlendirilmelidir. Geçen yarışını burada kazanırken dikkat çeken  grubun seri ismi Champagne’in On Ice, 100 metre uzayan mesafede bunu yine başarabilir. 

BRIGHT BLING

Remington Park'ta kazanıp, ikinci olduktan sonra, tekrardan Will Down'a getirildi. Bugüne kadar bu pistte dört koşusu var, birincilik elde edemedi fakat, tümünde tabela içerisinde yer almayı bildi. Binicisi ile uyum içerisinde olan safkan, 5 gün önce burada 48.7 çok rahat iş yapmış. Rakiplerinin uygunluğuyla öncelikle şans verilmelidir. 

Şablonumda önerdiği iki bankomu değişmeyeceğim. Çıkan atlar belli olduktan sonra geniş şablona bir kaç ekleme yapacağım. 

Bütün yarış sever dostlarımdan siteden ayrılmadan hemen önce aşağıdaki bağlantıya tıklayarak destek vermelerini rica ediyorum. 


NORMAL ALTILIM

5-THORPE D'ORO 
7.2.4.1.3.6
3-NOCTURNAL MISSION
3.9.1.8.2
8.1.2.5.3.7
11.2.8.3.5.10

54 TL