Racing Post Will Rogers At Yarışı Tahminleri

1. KOŞU: 5 LILA'S LUCKY LADY 
2. KOŞU: 4 NATIVE RIVER
3. KOŞU: 8 TEXAS LONG BOW
4. KOŞU: 8 INDIAN GEM
5. KOŞU: 5 SOUTHGATE
6. KOŞU: 4 HOBOKEN
7. KOŞU: 6 CONCRETE FINISHER

At The Races Will Rogers At Yarışı Tahminleri

1. KOŞU: 5 LILA'S LUCKY LADY // 6 LOVE TO LEARN
2. KOŞU: 4 NATIVE RIVER // 6 ASSAY
3. KOŞU: 8 TEXAS LONG BOW // 11 UNLEASH THE BEST
4. KOŞU: 8 INDIAN GEM // 6 PADDY O
5. KOŞU: 5 SOUTHGATE // 3 GREAT FACES
6. KOŞU: 4 HOBOKEN // 1 CORKY

7. KOŞU: 6 CONCRETE FINISHER // 1 OKLAHOMA LINE

At Yarışı Oynayan Bir Erkekle Birlikte Olmak 


Yalnızca yarış konuşalım istemiyoruz ve bu sebepten dolayı sitemizde sizler için böyle bir köşe hazırladık; bazen gülelim, bazen ağlayalım, bazen sevinelim, bazen de üzülelim. Hayat sadece at yarışından ibaret değil ve biz tüm renklerini tadında yaşamak gayesindeyiz. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZAt yarışı bir tutkudur, sevgidir, umuttur, heyecandır. At yarışı oynayan adam ata aşıktır. Ona aşık olan atlara da aşık olmalıdır. Atlara ilgi duymayan, atları sevmeyen bir kadının böyle bir birliktelikte işi zordur. Çünkü ne yaparsa yapsın bu işin bir ucunda o da olacaktır.

İlk arkadaşlık etmeye başladıklarında erkeğin kafasında tek soru vardır; Acaba babası altılı oynuyor mu? Altılı oynadığımı söylesem bana kumarbaz gözüyle bakar mı? Bu yüzden ilk etapta aşık etmekle meşgul olur. Bir yerde randevulaştıklarında kız sipariş verirken o telefonundan üçüncü ayakta kimin geldiğine bakar. İlerleyen dönemde bu durum telefondan yarış izlemeye evrilecek ve ardından zavallı kız kuponun kaçta kaldığını; neden, nereden ve nasıl yattığını dinlemek zorunda kalacaktır. Manasızca dinler, ''Hımm öyle mi? Yapma ya gerçekten mi? Yazık olmuş. Neyse başka zaman yakalarsın'' gibi cümlelerle geçiştirip asıl istediği konuya dönülmesini büyük bir sabırla bekler.
  Jokeyleri tanımaz, atları bilmez ama bu muhabbetlerde üç aşağı beş yukarı bir şeyler öğrenir. Karataş'ı, Selim'i anlatacak kapasitededir.  En önemlisi de bulundukları şehirde hipodrom varsa bir kez gitmişliği mutlaka vardır. Birçoğunun sevgilisi vapurda, otobüste kitap okurken onunki bülteni açıp ona döner ve ''Yarın bu altılı bende'' der. Hep bir umudu vardır. Velhasılkelam, zordur altılı oynayan adama aşık olmak.


Geçtiğimiz günlerde bu konu Hayatımın Aşkı adlı dizide işlenmişti ve sizler için yayınlamaya karar verdik. Son dönemin komedi dizi ve filmlerinde ön plana çıkan Murat Cemcir rolü iyi sindirmiş açıkçası :D