1.KOŞU

KWAI CHUNG ELITE (6)
AURORA STEED (2)

2.KOŞU

HAPPY TANGO (8)
OVERSUBSCRIBED (11)

3.KOŞU

LONDON HALL (6)
ABOVE (8)

4.KOŞU

ELECTRIC LIGHTNING (9)
INVALUABLE (7)

5.KOŞU

FARM BUMPER (9)
MEHBOOB (1)

6.KOŞU

SNOW AIRJET (7)
TANGMERE (2)

7.KOŞU

REGENCY POET (8)
LUCKY QUALITY (4)

8.KOŞU

DANCING FIGHTER (1)
GOLDEN DASH (2)

9.KOŞU

---------------

At Yarışı Haberleri


At yarışı haberleri  paylaşımları ile sizleri birçok konuda bilgilendiriyoruz. Çıkan at bilgileri, son dakika haberler, jokey değişiklikleri ve sahadan haberler sitemizde ücretsiz olarak sizlerle buluşuyor. 

Her gün Türkiye'nin çeşitli illerinde iki ayrı yarış programı düzenlenmekte ve minimum on iki koşudan oluşmakta. Elbette bu bültenlerde gerçekleşen mücadelelerde fauller, hatalı binişler, protestolar vs gibi birçok olay görülmekte. Bunun yanı sıra Gazi Koşusu, Cumhuriyet Kupası, Cumhurbaşkanlığı, Eşref Somtürk, Özdemir Atman, Sait Akson, Ege Derbisi, Akdeniz Derbisi, Erkek ve Dişi Tay Deneme, Enternasyonel Boğaziçi, İstanbul Koşuları, Yarış Atı Sahipleri ve Yetiştiricileri Derneği Koşusu, Safkan Arap Atı Yetiştiricileri Derneği Koşusu, Ankara, Başbakanlık, Çaldıran, Hatay, İstiklal Savaşı, Niğbolu, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kraliçe Elizabeth, Kısrak, Türkiye Büyük Millet Meclisi, (TBMM) , Veliefendi, Vali, Türkiye Jokey Kulübü, Santalin Koşuları gibi birçok önemli yarış organizsayonu da düzenlenmektedir. Bunlara ilişkin at yarışı haberleri de tüm detayları ile birlikte siz değerli yarış severlere tarafımızdan en doğru ve akıcı biçimde iletilmektedir. 

Elbette yurtdışında gerçekleştirilen büyük yarışları da unutmuyoruz. Yabancı yarışlara ilişkin tüm at yarışı haberleri de sitemiz Sihirli Kantarma'da sizlerle paylaşılıyor. Dubai World Cup, Breeders Cup, Triple Crown, Avustralya, İngiltere, Japonya, Fransa gibi ülkelerdeki büyük ve klasik koşuların neticeleri de at yarışı haberleri sayfamızda oluyor. 

Ülkemizdeki Erkek // Dişi Tay Deneme, Gazi Kupası ve Ankara koşularını kazanan atlar Triple Crown'ı gerçekleştirmiş sayılır ve ek bir ikramiyeye hak kazanır. Bunun Amerika Birleşik Devletlerinde'ki muadili de Kentucky Derby, Preakness Stakes ve Belmont Stakes koşularıdır. Orada da bu üç yarışın galibi olan at adını tarihin altın sayfalarına yazdırır ve unutulmazlar arasına girer. Elbette hem bizim ülkemizde hem de ABDde bu başarıya birçok safkan ulaşmıştır ancak unutulmaz olmayı başaran daima bir at vardır. Türkiye'de Bold Pilot, Amerika'da ise Secretariat bu önemli koşulardan alnının akıyla çıkmışlar ve kırılması güç derecelere imza atmışlardır. Bold Pilot'un Gazi Koşusu'nda Secretariat'ın ise Belmont Stakes'te elde ettiği dereceler halen kırılamamaktadır. Çok yaklaşan olsa da geçen çıkmamıştır. İşte tüm bu at yarışı haberleri en güvenilir şekilde sizlere iletilmektedir.

At yarışı haberleri denilince aklına sonuçlar gelen kişiler oluyor ancak bu tamamen farklı bir alan. O da bir haberlendirme biçim ama at yarışı haberleri içerisinde kazanan atın muhtemel ganyan bilgileri ya da diğer bahis türlerine ait sonuçlar yer almaz; bunun yerine derece, sıralamadaki diğer atlar, jokeyler, daha önceki başarıları gibi detaylara ulaşabilirsiniz. 

Hepinize bizimle olduğunuz ve bizi desteklediğiniz için teşekkür ediyoruz. İyi günler, bol kazançlar.