LIL B QUICK

Koşu içinde denk güçlerin yarışı olacak gibi. Kısrak son kazandığı koşuda iyi derece çıkartıp, koşunun temposunu belirlemesine rağmen rakiplerine uzak fark yapmış Hız endekside gruba göre daha önde. Bugün koşunun favorisi SUPER TWENTY FIVE'da seri bir isim. Eğer önmde Lil B Quick'i sıkıştırabilir yada öne düşebilirse denk grupta rakibi kadar şanslı olacağına inanıyorum. Herv ihtimale karşı burada 3-ALLURING APPROVAL'a şans verelim. Sptinter bir isim. Kazandığı yarışında favori olarak önerdiğim ismi çok rahat mağlup etmiş. İki rakibi biraz tempoyu yüksek tutarsa sprintiyle şanslı konuma geçebilir. 

FOXGLOWE

Bu ayakta iki isim arasında kaldım, Foxglowe ve Natamo. Foxglowe İndian Park ve Fair Grounds'da katıldığı dört koşunun tamamını ikincilikler ile tamamlamış. Son koşusunda tempoyu belirleyen isim olmasına rağmen, önceki yarışlarında tam tersi beklemeyi tercih edip, iyide sprintler atmış. Bugün grupta öne düşecek pek bariz bir isimin bulunmamasıyla koşunun yükünü çekecek gidi duruyor. Angel Surez'de Tampa Bay'da bindiği bir kaç ekürinin safkanı yerine Foxglowe'i tercihlemiş. Uygun grupta günün banko ismidir.

ELZABE'S ON BOARD

Koşuda bir çok rakibinin şansı var fakat, kazandığı son yarışında yakaladığı hız endeksi ve seri bir isim olması şansını gruba göre katlıyor. Çokta cazip isim olarak agf tablosunda yer alan bir isim. Ön tarafa yakın gitmeyi seven rakiplerinin olması önde temposunu kurmasına engel olmayacak gibi. Favori isimlerden Saucy Don son koşusunda iki gidip düzlükte rakiplerini ayırmaya çalışmış fakat bunu başaramamıştı. Aynı koşunun üçüncüsü ise 6 numaralı LEGACY AZTECA oda düzlük boyunca artıramamış. Elzabes On Board son yarışını tekrarlaması halinde sertleşen rakipleri yanında sürprize imza atabilir. 

CREED

Koşuda iki sert rakibi bulunmasına rağmen grubun en hazır tayı görünümünde. Şirket safkana 650 bin dolar bedel ödemiş. Şuan için pistin en formda jokeyi ile start alacak. Rakiplerinden Sense Of Justice bir koşu gördü ve tabelanın son sırasında yer alırken ortaya iyi görüntü koyamamıştı. Blame The Cake ise 238 gğün sonra kaliteli bir isim olmasına rağmen Tampa Bay pisti tercih edilerek sezonun açılış koşusunu yapacak. CREED galoplarının bir çoğunu 800 üzerinden gerçekleştirken 50 rahat üstüne hiç çıkmamış. Son iki galobu ise 800'ü 49 ve 600'ü 39.8 rahat. İki rakibinin bir adım önünde şans verilmelidir. 

Geniş şablonu çıkan atlar belli olduktan sonra yayınlayacağım..

ALTILIM

7.5.8.1.4
2.4.3.9.7
9-FOXGLOWE
8.1.6.3
4.1.3.7.10.6
5.7.6

90 TL 

NORMAL ALTILIM

7.5.8.1.4
2.4.3
9-FOXGLOWE
8.1.6.3
4.1.3.7.10
5.7.6

45 TL