1. KOŞU

6 Kwai Chung Elite, maidendan çıkmayan isim olmasına rağmen  yarışa Purton ile katılacak olmasından  ve geçmiş yarışlarına oranla zayıf rakiplerle koşacak olmasından dolayı favoridir. 2 Aurora Steed, Formunu koruyan isim hafta sonu Hattrick yapan jokeyi Chad Schofield idaresinde start çıkışında sorun yaşamadığı taktirde şanslı isimlerdendir. 11 Show MissioN, Zaman zaman yakaladığı formunu bir türlü yarışlarına yansıtamayan isim bugün farklı sonuç alabilir. 7 Fire And Gold, Üç koşu önce kazanma başarılı elde eden safkan sürpiz sever jokeyi ile şanslıdır. 

2. KOŞU

8 Happy Tango, Katıldığı dört koşusunda kendisini ispatlayan isim, dört yarışlık kariyerinde kabiliyetli bir safkan olduğunu gösterdi. Son koşusunda tabelanın son sırasındaki yer edinip form yakalayan isim kazanabilir.11 Oversubscribed; uygun kilosu ve devam eden formuyla bu grupta çok şanslı. 2 Speedy Luck, Katıldığı on koşuda henüz kazanamsada bugün şanslı görünen isimdir. 5 Hero Time, Klas binicisiyle start alacak isim bu pistte daha önce iki defa kazandı, üçüncüsü için piste çıkacak. 


3. KOŞU


6 London Hall, Son iki yarışında kazanan safkan biraz daha uzayan mesafede yine başarılı olacaktır. Favori. 8 Above, İlk defa uzun mesafede start alacak safkan ilk defa açık-3 koşuda  4 Stimulation, yetenekli bir safkan. Starttan normal çıkarsa şansı var.

4. KOŞU


#9 Electric Lightning, İç kulvar avantajını lehine çevirecek forma sahip isim ilk şanslıdır.5 Charity Grand, hazırlıklarında farklılıklar ortaya koyan safkan iyi sonuç almaya çok yakın duruyor.7 Invaluable, maiden atı ama sürpriz yapma ihtimali var. 2 Star Majestic, pisti tanıyan isimlerden. Uygun grupta şanslı olur. 

5. KOŞU

9 Farm Bumper, Grubun en formda ismi. Bir yarış önce kazandı, son yarışını az farkla kaybetti. Denk grupta şanslı. 1 Mehboob, Son yarışlarını tekrarlaması halinde çok şanslı olacaktır. Winning Ways, maidendan geç çıktı. Usta pilotunun tekrar tercihiyle şansı yüksektir.11 Look Eras, önde yalnız kalabilirse sürpriz yapabilir. 

6. KOŞU

Yorum yanlış yazılmış.

7. KOŞU

8 Regency Poet, kalitesini konuşturmaya başladı.Kötü box seçimi yapan safkan uzun tuttuğu sprintiyle şanslı olacaktır.Favori. Lucky Quality, Zac Purton'la ilk kez koşacak. Son koşusunda az farkla geçildi.  O günden daha iyi koşmasını bekliyoruz.6 Flying Godspell, Bu sezon bir yarış kazandı.Rakiplerinin arasında sıyrılabilir.2 Happy Good Guys, Son yarışı çok iyiydi. Sürprizde şans verilmelidir. 

8. KOŞU

1 Dancing Fighter, son yarışında dış boxtan çıktığından kötü sonuç aldı. Bugün herşey lehine kazanabilir.  2 Golden Dash, uzun zamandır koşmuyor. Bugüne dek üç yarış kazandı. 

9. KOŞU

7 Classic Unicorn, Daha önceki iki birinciliğin Shan'daydı. Sonrasında iki koşusu var kaybetti. Kulvar avantajıyla şanslıdır.3 Allied Agility, yetenekli safkan bu eküriyle iki yarış kazandı. Bu yarış da yükselişini sürdürmesi için iyi fırsat.4 Larson, son koşusunu tekrarlaması halinde seri yapabilir. 8 Explosive Witness, sert grupta tabela içerisinde yerini alabilir. Bahis oyunlarına değerlendirilmelidir.