Evdeyken bugün şansımı Will Down programında denemek istedim. Bankomu son ayağa bırakarak beklemeye geçeceğim. Diğer koşuların zorluk derecesi ve denk rakiplerin çokluğu her türlü sonuca açık şekilde ilerleyecek şekilde duruyor. Herkese bol şans diliyorum. 

SPECTULAR TEMPER

Oaklawn Park ve Sam Houston'da yakaladığı çıkışı Will Down pistinde birincilikle süslemeye çok yakın olduğunu düşündüğüm safkanı günün bankosu olarak önereceğim. Tabelada tamamldığı koşularının tamamı 1600 ve üzeri koşularda olması istikrarınıda ortaya koyuyor. Formda binicisi David Cabrera ekürinin safkanlarında iyi işler çıkartarak kazancını yukalarılara taşıyan jokeydir. Uygun rakiplerle mücadelesinden kazanan olarak ayrılacağına inandığım Spectular Temper kuponlara banko olarak yazılması gereken isimdir. 

Günün üçüncü koşusunda kısa mesafeli koşuyu pistte kazanan Mullberry ilk şanslı atımdır. 5 koşu seri yapan Crazy Sexy Munny pistin çıkış yapan binicisi Floyd'la ikinci şanslı isim. Üç çim yarış galibiyetine Houston'da kum kazanarak yoluna seri biçimde devam eden Mıss Perfecta sıralaması tuttuğum isimler. 

Günün altıncı koşusunda Kats Second Silver Houston'da yakaladığı ivmeyi sürdüren bir isim. Pistte ilk yarışında üçüncü olarak ayrılıp tecrübe kazandığı yarıştan sonra şanslı olacaktır.

NORMAL ALTILIM

3.5.6.9.4
6.3.4
1.5.3.9.7
7.3.2.10
6.7
4-SPECTACULAR TEMPER

30 TL

ALTILIM

3.5.6.9.4
7.3.4.5.1
1.5.3.9.7
7.3.2.10
6.7.1.4.5
4-SPECTACULAR TEMPER

125 TL