YURT DIŞI SİTELERİNİN PAKENHAM
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU107-5-68-3-4
2.KOŞU58-3-12-4-5
3.KOŞU74-2-65-3-8
4.KOŞU42-6-71-8-3-9
5.KOŞU13-6-27-9-8
6.KOŞU106-2-1-13-115-8-12-4
7.KOŞU18-4-53-10-7
8. KOŞU84-2-56-3-7

Yazarlarımızın ortak görüşü alınarak hazırlanan Yarışan At Özel Kuponu İstanbul'da sizlerle. Sürpriz atlar, plase isimler ve bomba safkanlarla süslenen çatı kuponu tamamen ikramiye kazandırmaya yöneliktir.


MANDARİN BANKOMUZ

Yazarlarımızın çoğunluğu MANDARIN'in şampiyon jokeyi Halis Karataş ile bitiriş çizgisini rakiplerinin önünde geçeceğine inanıyor ve Mandarin'i bankomuz olarak öneriyoruz. Günün ilk ayağında KARA ADİL'den sürpriz beklenirken Mehmet Kaya ile piste çıkacak olan ROYAL STORY koşunun en şanslı ismi olarak görülüyor. Yazarlarımızca, son startında olumlu bir izlenim veren AKFIRAT'ın jokeyinin bir kez daha tercihiyle kuponlara işaretlenmesi gerektiği düşünülüyor. Günün ikinci ayağında formunda önemli bir artış gözlemlenen CANKURTBEY paralel bir yükseliş gösteren aprantisi Ramazan Arslan ile birinciliğin en güçlü adayı olarak değerlendiriliyor. Uzun zamandır eski formundan uzak olsa da son dönemde kazandığı koşularla moral bulan Selim Kaya ile yarışa iştirak edecek olan GÜZELKAYA son iki performansının ardından gözden uzak tutulmaması gereken safkanlar arasında ilk sırada gösteriliyor. Üst üste kazanan YİĞİTEFEKAN'ın usta pilotu ile birincilik mücadelesinin içinde olması beklenirken koşunun sürprizini bir süre dinlendirildikten sonra dinçlik yarışı yapacak olan DOSTELİ'nin yapabileceği düşünülüyor. Günün en zorlu mücadelesi olduğu hususunda yazarlarımızın fikir birliğine vardığı 4. ayakta ise Özcan Yıldırım ile RYAN AREL'in aynayı rakiplerinin önde görme ihtimalinin yüksek olduğu fikri var. Günün son ayağında ise yazarlarımız iki sürpriz iki favori At yarışı tahminleri isme yer verme konusunda fikir birliğine vardılar.

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kariyerine başladığı günden bu yana bir Cape Cross temsilcisi olmasından ötürü ilgimi çeken, daha önce birkaç kez banko olarak önerdiğim Agera, son olarak Grup 2 Sakarya Koşusu'na iştirak etmiş ve yedinci olmuştu. Safkanı sentetik piste daha yatkın bulduğumu ikinci olduğu koşu öncesi belirtmiş ve mesafe istediğinin de üstünde durmuştum. Bugün 1500 m sentetik pistte mücadele edecek olması aklımdaki birçok soru işaretini de cevaplıyor. Rakiplerinden güçlü olduğuna inandığım Agera yarış yüksek tempoda koşulursa, maidene veda edebilir. 

Günün son ayağında mesafenin 300 metre daha da uzamış olmasıyla Gödek benim ilk planda değerlendireceğim safkan. İştirak ettiği mücadelelerin hiçbirinde ikiliden düşmeyen ekürisi İnvincible Baby ile bu ayakta rakiplerinde üstünlük sağlayacaklarına inanıyorum. Gödek'in son dördüncülüğü safkanın mesafe istediğine işaret ediyordu. İnvincible Baby ise kendisinden daha tecrübeli bir isim olan Kayı Ovası'na mağlup olmuştu. Bugünkü grupta her iki safkanı  da zorlayacak çok önemli bir rakip görünmüyor. Ben yarış sonuçlandığında ekürileriden  birinin foto finiş çizgisini önde geçeceğine inanıyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.8 // 3.12.11
5.1.6.2.3 // 10.11.8
2.4.1 // 3.5
2.1
3.4.2.1.10
3 GÖDEK // 5 INVINCIBLE BABY

16.8 TL // 140 TL