20 Mayıs Cranbourne Jokey Antrenör İstatistikleri


JOKEY İSTATİSTİKLERİ


ANTRENÖR İSTATİSTİKLERİ

Gizli Eküri İstanbul, at yarışı tahminleri, sonuçları, bültenler, galoplar, yarış yazarları, istatistikler ve daha fazlası için sitemize hoş geldiniz.


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


Gizli Eküri İstanbul at yarışı tahminlerinde zevkli ve zor bir program var. Diğer yazar arkadaşlarla dilimiz döndüğünce faydalı olmaya çalışacağız. Sizlerden en önemli ricamız bütçenize zarar vermeyin, tıkandığında durmasını bilin ve zor durumda kalmayın. Bir de bizleri ganyan bayi dostlarınıza tavziye etmeyi unutmayın. Teşekkür ederiz, başarılar dileriz.

İstanbul at yarışı programları daima en çok ilgimi çeken bültenler olmuştur. Gerek atların kalitesi, gerek koşuların niteliği, gerekse de dağıtılan ikramiyeler bakımından diğer illerde gerçekleştirilen koşulara nazaran daha temiz ve zevkli geçtiğini söyleyebilirim.

Veliefendi'nin atmosferi de bambaşka. Tribünlerde ayrı keyif var padokta ayrı. Bir de jokeylerin hipodroma geçiş güzergahındaki trafonun yanına uzanıp keyif yapabiliyorsanız ne âlâ. Üstelik burada baş jokeylerin geçisi esnasında onları durdurup fotoğraf çekilmeniz de mümkün. Gizli Eküri İstanbul'da Çay ve yiyecekler biraz pahalı olduğundan ötürü ben daima termosumu yanımda götürür ve bunlar için ayıracağım bütçeye kupon doldururum. Esnaf kazanacağına TJK kazansın, nasılsa kaybeden biziz. Ama işletmeciler de fiyatlarda biraz daha makul olurlarsa kimsenin canı yanmaz ve alışveriş artar. Böylelikle sürümden kazanırlar. Yine de tercih onların.

Yarışlardan önce atları padok mahalinde inceleyip doldurulan kuponların da tadı başka oluyor ancak hemen bariyer dibindeki yerinizi almazsanız koşuyu gerilerden seyredebilirsiniz ki bu da çok iyi olmuyor. Ne zaman bölgeye geçsem Gizli Eküri İstanbul'u fethedecek diyerek Veli'ye uğramadan edemem ama ne hikmetse elde avuçta ne varsa bırakır dönerim. Bana hiç gelmiyor yerinde yarış izlemek. 

Fakat şunu da söylemeliyim ki eğer Grup 1 yarış yoksa, bir festival söz konusu değilse tadı o kadar iyi olmuyor. Büyük atlar ve büyük jokeyleri bir bir izlemek ve kendinizi o güzelliğin kollarına bırakmak çok ayrı bir zevk. Yanınıza da muhakkak birkaç dostunuzu alın yoksa çok sıkılabilirsiniz. Benim ilk Veliefendi ziyaretimde Ayabakan, Çelikkan gibi bir sütçü beygirine geçilmişti ve tam bir hayalkırıklığı yaşamıştım. Çünkü gizli eküri İstanbul tahminleri o gün orada olmamın tek ve en büyük sebebi şampiyonu yakından görüp fotoya emin fulelerle süzülmesini izlemekti. 


LUXEMBURG: Orjin olarak grupta öne çıkan safkan usta pilotuyla koşuya iştirak ediyor. Tüm bu faktörler göz önünde alındığında küçük kuponlarda risk edilebileceğini düşünüyorum.


CURTARALO: Sentetik pistte gerçekleştirilen G1 BEYOĞLU Koşusu'nu EUPRHATES ve ABBAS YOLCU'nun hemen ardında bitiren safkan müsait rakipler arasında koşunun en şanslı ismidir. Ben Curtaralo'nun günü kurtaracağına inanıyorum. 

WILLPOWER: Bekleme yaptığı zamanlarda da geriden güçlü gelebilen safkan bunu son Enternasyonel koşuda gösterdi. Dişine göre rakipler arasında koşunun en şanslı ismidir.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri.

// 1
3.11.2.9.6
1 CURTARALO
5 // 6.4.7.8
3.5.4 // 7.6.1
3.2.7.10.11.13.4.6

7.20 TL
144 TLDaha yeni Daha eski