YURT DIŞI SİTELERİNİN 
 ERKEN BAHİS ORANLARI
FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU53-6-41-2
2.KOŞU65-8-43-7-2
3.KOŞU25-6-71-9-4
4.KOŞU14-9-7-28-11-13-6
5.KOŞU23-8-76-5-1
6.KOŞU73-5-46-2-1
7.KOŞU107-1-29-4-3
8.KOŞU 93-6-114-1-2

Artık Daha Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Bursa gazete at yarışı tahminleri sitenizde en güncel haliyle sizlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Artık daha kaliteli hizmet sunmak için bir adım daha attık. 

Sitemizdeki bağlantı ve reklamlar kesinlikle virüs barındırmaz ve cihazınıza zarar vermez. Açıldığı günden bu yana yarış severin takdir ve güvenini kazanan Sihirli Kantarma'ya olan inancınızdan ötürü teşekkür ederiz. 


Sihirli Kantarma'ya Hoşgeldiniz


Bursa gazete at yarışı tahminleri denilince akla gelen ilk site olan Sihirli Kantarma'ya hoş geldiniz. Bursa gazete at yarışı tahminlerinin  yanı sıra; yarış hayatı risk altında olan safkanlar, at yarışı verileri kullanılarak hazırlanan istatistik bilgileri, günün agf tablosu ile ilk defa koşan tayların detaylı orjin bilgileri de sitemizde paylaşılmaktadır.

Osmangazi Hipodromu


Osman Gazi Hipodromu'nda yılın on iki ayında yapılmaktadır. Hipodrom yerleşkesi 762. 617 kilometre kare alan üzerine kurulmuştur. Bursa'da at yarışları ilk kez 1984 yılının Ekim ayında iki ayrı yarış gününde yapılmıştır. Eni 29 metre olan çim pist 1200 ve 1800 olmak üzere iki ayrı uzunluğa sahiptir. Kum pist ise 1683 metre uzunluğunda ve 41 metre genişliğindedir. Ayrıca 16metre genişliğe 1541 metre uzunluğa sahip olan galoplara ayrılmış bir pist de bulunmaktadır.

2016 yılında uzun bir süreç sonunda yenilenen Bursa Hipodromu'nda 1200 metre virajsız çim pistin yanı sıra otomatik sulama pisti de kurulmuştur. Yeni jokey odası yapılarak eski at hanesi; mescit, yemekhane ve atölye haline getirilmiştir. Bursa gazete At Yarışı Tahminleri artık eskiye nazaran daha iyi durumdaki bir hipodromda gerçekleştirilen koşular üzerine yapılıyor.

Ayrıca at yarışlarına yediden yetmişe olan ilgi bilindiği için herkesin keyifle zaman geçirebileceği özel bölümler yarış severin beğenisine sunuldu.

Altılı Tahmini Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altılı tahmin yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken mesele her zaman olduğu gibi safkanların daha önceki dönemde katıldıkları koşularda sergiledikleri performans olmalıdır. Lakin burada daha mühim mesele bazı at sahipleri ve jokeylerin sonuçlar üzerindeki büyük etkisidir. Örnek vermek gerekirse Dikencik Ekürisi kalitesiz atlarını hazır olmalarına rağmen çok uzun süre maidende dolandırmakta ve herkes güvenini yitirdiğinde çıkarmaktadır. 

Bursa'nın Baş Jokeyleri


Kadir Tokaçoğlu, Murat Gündüzeli, Onur Öztürk gibi jokeyler Bursa için başjokeyler olarak değerlendirilebilir. Her ilde at binen Tolga Yıldız da zaman zaman bu bölgede başarılı olabilmektedir. Özellikle bu içeriği hazırladığımız dönemde jokey Onur Öztürk çok ciddi kayıp yarışları yaparak yarış severi mağdur etmiştir. Bir de bazı atlar sürekli aynı gruplarda start almakta ve adeta belirli bir düzen ve sıra içerisinde kazanmaktadır. 

Sihirli Kantarma Bursa ve tüm hipodromlarda yarış severe her türlü bilgiyi sağlamakta ve ücretsiz gazete at yarışı tahminleri ile destek olmaya devam etmektedir. Sitemizi günlük olarak ziyaret ederek bizi yakın çevrenizdeki dostlarınıza tavsiye etmeniz sizden yegane talebimizdir.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.